محتوای نسخه‌ی لوکس Star Wars Jedi: Fallen Order مشخص شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) دیشب اطلاعات زیادی از جدیدترین ساخته‌ی خود یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر کرد. اگرچه تریلر منتشر شده از بازی گیم‌پلی آن را نمایش نمی‌داد ولی اطلاعاتی از گیم‌پلی و داستان در اختیار کاربران و هواداران قرار گرفت.

همان‌طور که احتمالا انتظارش را هم داشتید، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنار نسخه‌ی استاندار شامل یک نسخه‌ی لوکس (Deluxe Edition) نیز می‌شود. این دو نسخه به ترتیب با قیمت‌های ۶۰ و ۷۰ دلار به فروشگاه مایکروسافت اضافه شده‌اند. نکته‌ی جالب این‌جا است که محتوای اضافی ذکر شده در صفحه‌ی نسخه‌ی لوکس بازی تنها به یک ویدئوی پشت صحنه از ساخت این عنوان و چند «آیتم تزئینی خاص» خلاصه می‌شود.

در صفحه‌ی مربوط به این بازی هیچ اشاره‌ای به محتوای پس از عرضه و یا سیزن پس نشده است. یک احتمال وجود دارد که استودیوی ریسپاون و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قصد دارند در آینده و به صورت جداگانه از محتوای اضافه و بسته‌های الحاقی این بازی رونمایی کنند. البته با توجه به این که ساخته‌های آخر این استودیو هیچ یک شامل سیزن پس و بسته‌ی الحاقی پولی نمی‌شد، این احتمال نیز وجود دارد که همانند بازی God of War یا بسیاری عناوین دیگر، استودیوی سازنده برنامه‌ای برای انتشار محتوای اضافی برای بازی ندارد. به هر حال باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی ریسپاون بمانیم.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید