اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۶

امروز پس از معرفی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order، اطلاعات جالبی در رابطه با گیم‌پلی آن منتشر شده است.

شاید استودیوی بازی‌سازی ریسپایون (Respawn) بیشتر به دلیل عناوین شوتر اول‌شخص همچون Titanfall و Apex Legends مشهور باشد، ولی این بار شاهد آن هستیم که این استودیو به سمت ساخت یک بازی شوتر سوم‌شخص از مجموعه‌ی محبوب Star Wars رفته است.

قابل ذکر است که بدانید کارگردان این بازی، پیش از این برروی عناوین بزرگی همچون God of War 3 کار کرده است و قول داده که اکشنی ناب و هیجان‌انگیز را به Star Wars: Jedi Fallen Order تزریق کند. کارگردان این بازی تاکید کرده است که مبارزات بازی به تفکر نیاز دارند و تنها با فشار دادن دکمه‌ها پشت سر هم نمی‌توانید پیروز میدان باشید.

مبارزات نزدیک در بازی نقش مهمی دارند و از آنجایی که شخصیت اصلی بازی تمرینات جدای (Jedi) را تقریبا پشت سر گذاشته است، هم می‌تواند از شمشیرهای نورانی مشهور این مجموعه استفاده کند و هم توانایی استفاده از نیروهای فوق‌العاده‌ی سری Star Wars را دارد. علاوه بر مبارزه‌ی تن به تن، بازی‌بازان می‌توانند به راحتی و با سرعت در محیط مبارزه حرکت کنند تا موقعیت بهتری نسبت به حریف پیدا کنند. همچنین مراحلی نیز وجود دارند که سبک سکو‌بازی (platformer) خود را در آن‌ها نشان می‌دهد و شما باید معماهای مختلفی را حل کنید.

نکته‌ی جالب آن است که بدانید شمشیر نورانی شخصیت اصلی بازی، همراه با قوی‌تر شدن خود کال کستیس (Cal Kestis)، تکامل می‌یابد. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست و هنوز مطلع نیستیم که آیا این شمشیر قابل شخصی‌سازی هست یا خیر.

بازی Star Wars: Jedi Fallen Order داستان فردی به نام کال کستیس را دنبال می‌کند که گذشته‌ای دردناک دارد، تمرینات خود را به اتمام نرسانده و امپراتوری نیز قصد جان او را کرده است. او باید از این موقعیت جان سالم به در ببرد و همچنین خود را قدرتمندتر کند. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در این نشانی مشاهده و دانلود کنید. همچنین نقش شخصیت اصلی بازی را نیز آقای کمرون موناگان (Cameron Monaghan) ایفا می‌کند و شما می‌توانید خبر مربوطه را نیز در اینجا مطالعه کنید.

این بازی در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید