Death Stranding: کوجیما و ریداس درباره این بازی در جشنواره فیلم تریبکا صحبت خواهند کرد

۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

در جریان جشنواره فیلم تریبکا که از روز پنج شنبه ۵ اردیبهشت ماه (۲۵ آوریل) آغاز به کار می‌کند، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان Death Stranding و نورمن ریداس (Norman Reedus)، بازیگر نقش اصلی این بازی، با یکدیگر در یکی از پنل‌های این جشنواره حضور خواهند داشت. جف کایلی (Geoff Keighley) میزبانی این پنل را بر عهده دارد و کوجیما و ریداس قرار است در خصوص تجربه‌ی همکاری با یکدیگر در ساخت این بازی و اینکه Death Stranding چگونه قرار است این مدیوم را به جلو سوق دهد صحبت خواهند کرد.

کوجیما و ریداس درباره «جلو بردن مرزهای مِدیوم بازی‌های ویدئویی» صحبت خواهند کرد و در عین حال، به بحث در خصوص رابطه کاری خود و چگونگی شکل‌گیری این همکاری خواهند پرداخت (البته این برای نخستین بار نیست که این دو هنرمند با یکدیگر همکاری می‌کنند چراکه نورمن ریداس قرار بود در بازی Silent Hills کوجیما نقش داشته باشد که در نهایت این پروژه کنسل شد). با این حال، نباید انتظار داشت که در جریان این جشنواره شاهد اطلاعات جدیدی از بازی Death Stranding باشیم اما شنیدن تجربیات خالق سری Metal Gear Solid و بازیگر سریال The Walking Dead، خالی از لطف نیست.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Death Stranding، چندی پیش مشخص شد که کوجیما این بازی را به سازندگان The Division 2 نشان داده است. همچنین گفته می‌شود که بزودی شاهد آغاز به کار کمپین‌های تبلیغاتی آن خواهیم بود. از سوی دیگر، اخیراً مشخص شده است که بازی Death Stranding در «زمان کلیدیِ» توسعه‌اش قرار دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی Death Stranding در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد ولی هنوز تاریخ انتشار نهایی آن مشخص نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که تا پایان سال جاری میلادی شاهد عرضه‌ی این بازی باشیم. اگرچه در ابتدای معرفی این بازی، از احتمال عرضه‌ی آن برای رایانه‌های شخصی نیز صحبت شد اما به نظر می‌رسد که Death Stranding ساخت این نسخه متوقف شده است و این بازی کاملاً در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ سونی قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید