کوجیما Death Stranding را به سازندگان The Division 2 نشان داده است

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

هیدئو کوجیما اخیرا ساخته جدیدش، Death Stranding را در حضور بسیاری از بازی‌سازان به نمایش درآورده و حالا نوبت به سازندگان The Division 2 رسیده است.

همانطور که کوجیما پیش از شروع به کار بر روی عنوان Death Stranding به استودیوها و شرکت‌ها بسیاری سفر کرد، سازندگان مختلف از سراسر جهان به استودیوی او می‌آیند تا نگاهی به ساخته اخیرش بی‌اندازند. تعداد بی‌شماری از این افراد که این اثر را دیده‌اند، شگفت‌زده و متحیر شدند. حالا سازندگان The Division 2 نگاهی به این اثر انداخته‌ و آن را «ابدی» توصیف کردند.

جولیان گِریتی (Julian Gerighty) اخیرا در توییتر تصویری از خودش در کنار هیدئو کوجیما را به اشتراک گذاشته است. در این توییت، او از ساخته‌هایش و حمایتی که از سوی سازندگان دیگر دریافت کرده است گفت. او همچنین در این پیام از کوجیما برای فرصتی که در اختیارش قرار گذاشته بود تشکر کرد و گفت:

در طول ساخت The Division 2 ما کارهای خیلی جالبی انجام دادیم و بسیاری از سازندگان دیگر ما را حمایت کردند.

تشکر ویژه از هیدئو کوجیما دارم که ما را به استودیوی زیبای خود دعوت کرد و بازی فوق‌العاده‌اش را به ما نشان داد. باور کنید، این بازی ابدی است.

این اولین باری نیست که سازندگان مختلف به صورت خصوصی به تماشای Death Stranding نشسته‌اند. ماه گذشته سم لیک (Sam Lake)، رئیس استودیوی رمدی (Remedy)، کوری بارلوگ (Cory Barlog) و اعضای استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) نیز بخش‌هایی از این بازی را دیده و تحت تاثیر کیفیت بالای این اثر قرار گرفته بودند.

در حال حاضر تاریخ انتشاری برای این اثر در دست نیست و طبق گفته کوجیما، Death Stranding کمی از برنامه عقب است. اما بازی The Division 2 در تاریخ ۲۵ اسفند (۱۵ مارس ۲۰۱۹) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل بازی خواهد بود. نظرات خود را درباره این اثر با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید