گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Notmycar به صورت دسترسی زودهنگام در استیم قرار گرفت

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش استودیوی بازی‌سازی NMC اعلام کرده بود که یک بازی منحصر به فرد و خاص در سبک بتل رویال به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و با این گفته‌ها، علاقه‌مندان به این سبک را به سوی خود جذب کرد. حال پس از گذشت مدتی، بالاخره امروز این بازی جذاب که با نام Notmycar شناخته می‌شود، در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت.

بازی Notmycar از سری عناوین منحصر به فرد در سبک بتل رویال است که توسط استودیوی بازی‌سازی NMC  توسعه یافته است. ناشر این عنوان که شرکت اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) شناخته می‌شود، تلاش‌های بسیاری را برای موفقیت این بازی انجام داده است. همانند دیگر بازی‌هایی در این سبک مانند PUBG، در این عنوان نیز باید با تمام مهارت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارید برای بقا مبارزه کرده و به پیروزی برسید. تفاوت Notmycar با سایر عناوین بتل رویال این است که در این بازی صد خودرو در میدان جنگ قرار می‌گیرند و شما کنترل یکی از آن‌ها را برعهده خواهید داشت. با کسب امتیازات مختلف، سطح شما بالاتر رفته و قادر خواهید بود تا خودروی خود را تغییر و یا آن را ارتقا دهید. برخلاف دیگر بازی‌های بتل رویال که کنترل یک شخصیت به بازی‌باز یا کاربر داده می‌شد، اینبار اتومبیل جایگزین آن شده و بی‌شک افرادی که علاقه‌مند به رانندگی و خودروهای جنگی هستند، به شدت به این عنوان جذب خواهند شد.

شما با امتیازهایی که از مسابقات به دست می‌آورید، قادر خواهید بود تا اسلحه‌ها و وسایل جنگی مختلف و متنوعی را به اتومبیل خود متصل کرده و قدرت بیشتری را به دست بگیرید. ترکیبی از رانندگی و جنگ و درگیری در عنوان Notmycar دیده می‌شود که بسیار مهیج و جذاب به نظر می‌رسد. طبق گفته‌های تیم سازنده و توسعه‌دهندگان، بازی Notmycar یکی از سریع‌ترین بازی‌ها در میان دیگر عناوین سبک بتل رویال خواهد بود. همان‌طور که در گذشته نیز گفته شد، تلاش بسیاری برای موسیقی‌های به سبک متال این بازی صورت گرفته است تا بازی‌بازان از تجربه‌ی آن لذت بیشتری ببرند.

حال بالاخره این بازی منحصر به فرد و استثنایی، به صورت دسترسی زودهنگام در استیم قرار گرفت. بازی‌بازان وعلاقه‌مندان قادر خواهند بود تا به صورت رایگان به تجربه‌ی بازی جدید Notmycar بپردازند. اگر جزو کسانی هستید که پلتفرم محبوب رایانه‌های شخصی را در اختیار دارند، این فرصت را از دست نداده و به سرعت شروع به تجربه‌ی بازی Notmycar با دوستان و آشنایانتان بپردازید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید