سازندگان The Callisto Protocol با شرکت Skybound Games همکاری می‌کنند

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

شرکت اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) به صورت رسمی اعلام کرد که با استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، سازنده‌ی عنوان The Callisto Protocol، همکاری خواهد کرد.

در جریان مراسم The Game Awards 2020، استودیوی استرایکینگ دیستنس با انتشار تریلری سینمایی، از عنوان جدیدی به نام The Callisto Protocol رونمایی کرد. این بازی یک اثر ترسناک به شمار می‌رود که قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. حال به‌تازگی سازندگان این اثر از همکاری با شرکت اسکای‌باند گیمز خبر دادند.

طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد اسکای‌باند گیمز در بازاریابی جهانی عنوان The Callisto Protocol و توزیع آن نقش خواهد داشت. آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، مدیر استودیوی استرایکینگ دیستنس در خصوص این همکاری گفت:

استودیوی استرایکینگ دیستنس یک هدف مهم با بازی The Callisto Protocol دارد و آن هم ساخت ترسناک‌ترین عنوان تاریخ است. اسکای‌باند گیمز در دنیای داستان‌های علمی-تخیلی و ترسناک بی‌نظیر است و یک شریک تجاری خوب برای استرایکینگ دیستنس و کرافتون (Krafton) خواهد بود.

همچنین رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، مدیر شرکت اسکای‌باند و خالق مجموعه‌ی The Walking Dead، در خصوص این همکاری اظهار داشت:

تیم حاضر در استودیوی استرایکینگ دیستنس جزو بهترین توسعه‌دهندگان در ساخت بازی‌های ویدئویی هستند. The Walking Dead از طریق کتاب مصور اصلی خود به مجموعه‌های تلویزیونی متعدد، کتاب‌ها، بازی‌های ویدیویی، کالاها و موارد دیگر گسترش یافته است و ما نمی‌توانیم بیش از این برای همکاری با استرایکینگ دیستنس در خصوص بازی The Callisto Protocol صبر کنیم. ما خوشحال هستیم که در کنار کرافتون، ناشر بازی، بر روی این آی‌پی نیز کار می‌کنیم.

بازی The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۲ بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید