تاریخ انتشار بازی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series مشخص شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) امروز با انتشار یک ویدیو، از مجموعه‌ی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series رونمایی کرد.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series در سپتامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی فیزیکی این مجموعه که هم‌اکنون قابل پیش خرید است، شامل چهار فصل بازی و Michonne با بهبود گرافیکی، مستندی کوتاه از پشت صحنه‌ی بازی و آیتم‌های مختلف از این سری می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر این مجموعه و ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

Protector Pack: این مجموعه شامل بلوز School for Troubled Youth، سنجاق کلمنتاین و لی، کلاه کِنی، عروسک تو در توی کلمنتاین و عروسک Disco Broccoli است و با قیمت: ۹۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

Guardian Pack: این مجموعه شامل همه‌ی آیتم‌های موجود در Protector Pack به همراه مجسمه‌ی کلمنتاین و لی و پوستر کلمنتاین است و با قیمت ۲۹۴٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

Signature Pack: این مجموعه شامل همه‌ی آیتم‌های موجود در Guardian Pack به همراه پوستر کلمنتاین با امضای سازندگان بازی، صداپیشگان و رابرت کِرکمن (Robert Kirkman) خالق The Walking Dead است. تعداد ۱۰۰ بسته از این مجموعه در فروشگاه قرار داشت و هم‌اکنون موجودی آن به پایان رسیده است.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P و نرخ فریم ۶۰ | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید