۳۴۳ ایندستریز: بازی Halo Infinite هنوز هم برای اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، شایعات اخیر حاکی از این هستند که Halo Infinite بازی هنگام عرضه‌ی کنسول نسل بعد مایکروسافت خواهد بود. البته این عنوان مورد انتظار در سال گذشته برای انتشار برروی کنسول اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ تائید شد. اما با این حال برخی از کاربران اکس‌باکس وان نگران این هستند که شاید نتوانند این بازی را تجربه کنند.

حال با توجه به صحبت‌های آقای فرانک اکانر (Frank O’Connor)، یکی از کارگردانان استودیوی ۳۴۳ ایندستریز، Halo Infinite هنوز هم یک بازی اکس‌باکس وان است. وی این موضوع را در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توئیتر اعلام کرد.

کاربر: اطلاعات فاش شده نشان می‌دهند که Infinite برای نسل بعد اکس‌باکس خواهد بود نه نسل فعلی. امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشد.

فرانک اوکانر: من نمی‌دانم در مورد کدام اطلاعات فاش شده صحبت می‌کنید، اما Halo Infinite برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

البته این بدین معنی نیست که این عنوان نمی‌تواند بازی هنگام عرضه‌ی نسل بعد اکس‌باکس نیز باشد. همانند بسیاری از عناوینی که در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتم معرفی شدند و سپس به پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز راه پیدا کردند، Halo Infinite هم یک بازی میان نسلی خواهد بود. البته باید در نظر داشت که توسعه موتور Slipspace Engine زمان زیادی را از توسعه دهندگان گرفته است؛ پس به احتمال زیاد در سال جاری شاهد انتشار این عنوان نخواهیم بود.

پس از استقبال نه چندان خوب طرفداران از بخش تک‌نفره‌ی Halo 5: Guardians، نسخه‌ی بعدی این سری محبوب قرار است یک ریبوت معنوی به همراه المان‌های نقش آفرینی باشد.

بازی Halo Infinite هم‌اکنون در حال توسعه برای کنسول اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ است و طبق شایعات منتشر شده، در سال ۲۰۲۰ و همزمان با کنسول نسل بعدی مایکروسافت عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید