Halo Infinite یک «ریبوت معنوی» برای سری خواهد بود

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

استودیوی ۳۴۳ Industries هم پذیرفته که مجموعه‌ی Halo چند سالی می‌شود که در حال دست و پا زدن است. پس از عنوان نا‌ امید کننده‌ی Halo 5: Guardians، واضح است که این سری به یک بازنگری نیاز دارد. حال طبق صحبت‌های خانم بانی راس (Bonnie Ross)، مدیر ۳۴۳ Industries، بازی Halo Infinite قصد دارد دقیقاً همین کار را انجام دهد.

در طی مصاحبه‌ با وب‌سایت IGN، خانم راس اعلام کرد که استودیو این بازی مورد انتظار را یک «ریبوت معنی» می‌داند.

ما آن را یک ریبوت معنوی صدا می‌زنیم. ما به این‌ صورت در مورد بازی صحبت می‌کنیم.

وی در ادامه توضیح داد که پس از آغاز مراحل توسعه، اعضای تیم بررسی کردند تا ببینند که Halo برای آن‌ها چه معنایی دارد و این‌که به نظر آن‌ها بهتر است این سری به چه جهتی سوق پیدا کند.

ما زمان زیادی داشتیم تا درباره کار‌هایی که در ۳۴۳ انجام داده‌ایم، فکر کنیم. کجا اشتباه کردیم؟ کجا کار درست را انجام دادیم؟ Halo برای ما چه معنایی دارد؟ تریلر رونمایی Halo Infinite همان چیزی است که ما از Halo می‌خواهیم. با این‌که پس از دو بازی به این نتیجه رسیده و فکر می‌کنم که کار‌های خوب و بدی را در طی این مسیر انجام داده‌ایم. اما Halo برای ما چه معنایی دارد؟ Halo در مورد امید، شگفتی، قهرمان بودن، انسانیت، اجتماع و گردهم آوردن جامعه است. این معنای تریلر بوده و دقیقاً همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم.

کاملاً واضح است که ۳۴۳ Industries قصد دارد تا مجموعه‌ی Halo را به سمت متفاوتی سوق دهد. علاوه بر ساخت یک موتور کاملاً جدید، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که جدیدترین نسخه‌ی سری دارای المان‌های نقش آفرینی نیز خواهد بود.

بازی Halo Infinite هم‌اکنون در حال توسعه برای کنسول اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ بوده و طبق شایعات منتشر شده، همزمان با کنسول نسل بعدی مایکروسافت عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید