جزئیاتی از نسخه‌ی ویژه بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

در جریان مراسم The Game Awards 2018 بود که از بازی Mortal Kombat 11 رونمایی شد که بنابر گفته‌ی سازندگان، در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ جزئیات بسیاری از این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. حال با نزدیک شدن به این تاریخ، اطلاعاتی از نسخه‌ی ویژه و محتوای آن از طریق پلتفرم استیم (Steam) در دسترس قرار گرفته است.

بازی Mortal Kombat 11 شامل یک نسخه‌ی ویژه خواهد بود که هم‌اکنون می‌توانید با پرداخت قیمت ۹۹٫۹۹ دلار نسبت به پیش خرید آن اقدام کنید. این نسخه علاوه بر بازی اصلی، محتوای بسیاری در درسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد که می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده جزئیات آن بپردازید.

Mortal Kombat برگشته است و این‌بار در نسخه‌ای جدید بهتر از هر زمان دیگری خواهد بود.

با پیش خرید بازی، شخصیت Shao Kahn در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همچنین بازی شامل نسخه‌ای ویژه است که از جمله محتوای آن می‌توان به یک نسخه از بازی و همچنین بسته‌ی Kombat Pack اشاره کرد.

محتوای بسته‌ی Kombat Pack شامل موارد زیر است:

  • ۶ شخصیت جدید که در قالب محتوای الحاقی در دسترس خریداران این نسخه قرار خواهند گرفت.
  • یک هفته دسترسی زود هنگام به شخصیت‌های محتوای الحاقی
  • ۷ اسکین
  • ۷ تجهیزات و محتوای مربوط به آن‌ها

سیستم جدید شخصی‌سازی بیش از هر زمان دیگری کنترل شخصیت‌ها را به دست شما خواهد سپرد تا بتوانید با استفاده از آن، شخصیت مد نظر خود را بسازید. موتور بازی‌سازی جدید Mortal Kombat 11 این امکان را فراهم کرده است که تمام لحظه‌های خرد شدن جمجمه‌ها و بیرون زدن چشم‌ها را با جزئیات بی‌نظیری مشاهده کنید و خود را بیش از هر زمان دیگری به میدان مبارزه نزدیک‌تر ببینید. در این نسخه شاهد بازگشت شخصیت‌های قدیمی بسیاری خواهیم بود که در کنار آن‌ها شخصیت‌های جدید و جذاب بسیاری به بازی اضافه خواهند شد.

سری Mortal Kombat به واسطه‌ی ساخت داستان‌هایی سینماتیک شناخته شده است. Mortal Kombat 11 هم از این قاعده مستثنی نیست و در آن شاهد بازگشت این بخش و روایت داستانی حماسی خواهیم بود. بنابر گفته‌ی سازندگان، در این بخش داستانی جذاب که از تجربه‌ی بیش از ۲۵ ساله‌ی ساخت این سری نشئت می‌گیرد، خواهیم بود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 8٫83 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید