حالت Eternal Arena Mode بازی The Banner Saga 3 منتشر شد

۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی حالت Eternal Arena Mode بازی The Banner Saga 3 در دسترس کاربران قرار گرفته که ویژگی‌های بسیار جالبی دارد.

بازی The Banner Saga 3 در تابستان سال جاری میلادی به طور رسمی توسط استودیو استویک (Stoic) منتشر شد و توانست رضایت بسیاری از کاربران و طرفداران قدیمی این مجموعه را به دنبال داشته باشد. این بازی در دسته‌ی عناوین نقش آفرینی استراتژی قرار می‌گیرد و در آخرین نسخه‌ی خود، توانست بهترین پایان‌بندی ممکن را به کاربران ارائه دهد و داستان این سری را به اتمام برساند.

حال در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی حالت Eternal Arena Mode به بازی The Banner Saga 3 اضافه شده که از ویژگی‌ها و قوانین بسیار جالبی پیروی می‌کند. همچنین انتشار این حالت از قبل تایید شده بود و به عنوان آخرین هدف کمپین کیک استارتر بازی شناخته میشد که بالاخره در دسترس کاربران قرار گرفت.

این حالت جدید در ابتدا چالش‌ها و مراحل جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و کاربران می‌توانند به طور هفتگی، در چالش‌های جدیدی شرکت کنند و امتیازات زیادی را دریافت کنند. بخش چالش‌های هفتگی بازی از یک جدول پیشرفته برخوردار خواهد بود و کاربران می‌توانند میزان امتیاز خود را با سایر بازی‌بازان در تمامی نقاط جهان، مقایسه کنند. این حالت می‌تواند گیم‌پلی بازی را گسترش دهد و تنظیمات و گزینه‌های زیادی را برای شخصی‌سازی نقشه‌ها و شخصیت‌ها به بازی اضافه کند. شما می‌توانید در طراحی نقشه، قوانین و دشمنان متوع را انتخاب کنید و آن‌ها را به بازی خود اضافه کنید. به طور کلی این حالت قصد دارد تا بیشترین تاثیر را برروی بخش چندنفره‌ی بازی داشته باشد و توانایی‌های کاربران را محک بزند. حالت قبلی اضافه شده به بازی، بیشترین تمرکز را برروی بخش تک‌نفره‌ی بازی گذاشته بود.

عنوان The Banner Saga 3 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و مک در دسترس است. همچنین در آینده این بازی به دست کاربران اندروید و IOS نیز خواهد رسید. برای مشاهده‌ی مطلب نقد و بررسی اختصاصی بازی به قلم حسین غزالی، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید