کیفیت اجرایی نسخه نینتندو سوییچ بازی The Banner Saga 3 مشخص شد

۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

بازی The Banner Saga 3، آخرین نسخه از حماسه سه گانه استودیوی مستقل استویک گیمز (Stoic Games) که برپایه تصمیم‌های متعدد است و عنوانی استراتژی و نقش‌آفرینی است، تا مدتی دیگر عرضه خواهد شد و افراد زیادی مشتاقانه منتظر تجربه آن هستند. با توجه به این موضوع که بازی The Banner Saga 3 برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد و برای نخستین بار یک بازی از این سری به کنسول‌های نینتندو راه خواهد یافت، بازی‌بازان و جامعه مخاطبین بیشتری می‌توانند به تجربه آن بپردازند.

اما پرسش اصلی این است که کیفیت اجرایی نسخه نینتندو سوییچ بازی The Banner Saga 3 به چه صورت است؟ اخیراً وب‌سایت گیمینگ بولت با استودیوی استویک گیمز در این زمینه مصاحبه کرده و سوالاتی در این زمینه مطرح شده که در ادامه بیشتر به آن‌ها می‌پردازیم. جان واتسون (John Watson)، یکی از بنیان‌گذاران این استودیو و کارگردان فنی بازی The Banner Saga 3 به وب‌سایت نامبرده گفته است که این بازی در حالت خانگی (داک شده) با کیفیت ۱۰۸۰P و در حالت دستی کنسول نینتندو سوییچ با کیفیت ۷۲۰P اجرا خواهد شد.

با این حال، واتسون به سوالات پیرامون نرخ فریم این بازی پاسخ نداد اما با توجه به اینکه این بازی عنوانی ایزومتریک و نقش‌آفرینی‌ست، می‌توان گفت که نرخ فریم خیلی برای آن اهمیت ندارد. در همین راستا، در جریان این مصاحبه شاهد مشخص شدن کیفیت اجرایی بازی The Banner Saga 3 برروی کنسول‌های میان نسلی نیز بودیم. از سوی دیگر مشخص شده است که محتوای این بازی نسبت به نسخه قبلش بیش از دو برابر خواهد بود که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی The Banner Saga 3 در تاریخ پنج شنبه ۴ مرداد ماه (۲۶ جولای ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، مک، iOS و اندروید عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید