The Banner Saga 2 برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت

۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

علاوه بر انتشار این بازی برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ، سازندگان آن تخفیف خوبی نیز برای نسخه اول آن در اختیار این افراد قرار گذاشته است.

Stoic Games تایید کرد که نسخه‌های سری The Banner Saga را قبل از عرضه نسخه سوم آن برای کاربران کنسول ترکیبی و دوست داشتنی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد داد تا کاربران این کنسول پیش از تجربه The Banner Saga 3 بیشتر با داستان این سری آشنایی پیدا کنند و علاوه بر آن توانایی حفظ فایل‌های ذخیره خود را نیز که در نسخه‌های قبلی آن داشتند، به دست بیاورند تا در زمان عرضه نسخه سوم آن بتوانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

نسخه اول این سری در اواسط ماه می میلادی در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفت و نسخه دوم آن نیز زیاد دور نیست که یعنی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. بله درست متوجه شدید، The Banner Saga 2 دیروز در تاریخ ۱۷ خرداد (هفتم ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. اما سورپرایزها هنوز در مورد این بازی تمام نشده است؛ دارندگان نسخه اول برای تهیه این بازی می‌توانند از ۵ دلار تخفیف بهره‌مند شوند.

به طور خلاصه با این فرصتی که پیش آمده، کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند تا قبل از عرضه The Banner Saga 3 (که به صورت همزمان برای همه پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد) زمان کافی برای آشنایی با این سری پیدا کنند و با ویژگی‌های مختلف آن آشنا شوند. این امر نشان می‌دهد که Stoic از چه برنامه دقیقی برای شناساندن آی‌پی خود به همه بازی‌بازان برخوردار است. The Banner Saga 3 در تاریخ دوم مرداد ماه سال جاری (بیست و چهار جولای ۲۰۱۸ میلادی) برای کلیه پلتفرم‌های موجود در بازار یعنی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید