اولین تریلر از عنوان Gears POP منتشر شد

۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

عناوین عرضه شده در گوشی‌های هوشمند در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است. از این رو توسعه دهندگان نیز سعی می‌کنند تا عناوینی را که برای کنسول‌های بازی منتشر می‌کنند، نسخه اندروید یا iOS آن بازی را نیز برای کاربران گوشی‌های هوشمند عرضه کنند. بازی Gears POP که شباهت زیادی با عنوان Gears of War دارد، امروز اولین تریلر از گیم‌پلی خود را برای طرفداران این بازی منتشر کرد.

در ادامه راه سری محبوب Gears of War که مسلما طرفداران ایکس‌باکس وان از آن خاطره خوبی دارند، این‌بار شاهد حضور این بازی با عنوان Gears POP در گوشی‌های هوشمند هستیم. در جریان مراسم E3 سال ۲۰۱۳ شرکت مایکروسافت اعلام کرد که این بازی شما را با سبک جدیدی آشنا خواهد کرد. و در جریان همان مراسم شخصیت Funko Pops را نیز به عنوان شخصیت اصلی این بازی معرفی کرد. اما پس از گذشت ۵ سال شاهد عرضه عناوینی مانند Clash Royale بودیم که به خوبی ما را با این سبک بازی آشنا کرد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا مایکروسافت ایده جدیدی را نسبت به Gears POP اعمال خواهد کرد یا خیر.

اما با مشاهده تریلری که امروز از این عنوان منتشر شد، خواهید دید که این بازی در چه سبکی است و چگونه می‌توانید آن را کنترل کنید. Gears POP در مسابقاتی که به صورت تک به تک (PvP) و در طول ۳ دقیقه انجام خواهد شد، حریف را از پا در بیاورید. شما باید با استفاده از نیروهایی که در اختیار دارید، به طرف مقابل حمله کنید و یا در برابر حملات رقیب از خودتان دفاع کنید. در پایان بازی هر بازیکنی که بیشترین صدمه را به جبهه حریف زده باشد برنده است که در جبهه شما یک فرمانروا و دو عدد تیربار وجود دارد که از آن محافظت می‌کنند.

اما تولید‌کنندگان این بازی بر این باور هستند که Gears POP با سایر عناوین مشابه در گوشی‌های هوشمند تفاوت دارد و قابل مقایسه با آنها نیست. شباهت‌های زیادی از جمله مواد منفجره، سلاح‌های بزرگ و عجیب و همچنین شخصیت‌هایی که ما شاهد حضور آنها در سری جذاب Gears of War بودیم نیز در این بازی حضور دارند. همین ویژگی‌ها می‌تواند طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

شما با دیدن این تریلر و توضیحاتی که پیش‌تر به شما ارائه دادیم، متوجه خواهید شد که این عنوان طبق گفته تولبدکنندگان این بازی با سایر عناوین مشابه متفاوت است و شاهد یک بازی منحصر به فرد هستیم. به نظر می‌رسد که این عنوان هیجان‌انگیز باشد اما مسلما تعداد زیادی بازی در همین سبک برای رقابت با Gears POP وجود دارند.

مسلما انتظار زیادی از این بازی نمی‌رود ولی هر چه باشد نام Gears of War را یدک می‌کشد و شاید یکی از نقاط قوت و جذب طرفدار برای این بازی، همین موضوع باشد.

مشخصا طرفداران Gears of War حتی برای یک‌بار هم که شده از روی کنجکاوی این بازی را تجربه خواهند کرد و انتظار می‌روند که این عنوان در سال ۲۰۱۹ برای گوشی‌های هوشمند منتشر شود.

شما می‌توانید جدیدترین و اولین تریلر منتشر شده از بازی Gears POP را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید