فیل اسپنسر اعتقاد دارد که God of War و Starfield باید به پلتفرم موبایل بیایند

امیرحسین نصرتی
۳ شهریور ۱۴۰۲ - 11:20

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بازی‌های ایکس باکس، باور دارد که جای عناوینی چون God of War, Spider-Man و Starfield روی پلتفرم موبایل خالی است.

شاید بین صاحبان پلتفرم در دنیای بازی‌های ویدیویی، هیچکدام به اندازه مایکروسافت از اهمیت تلفن‌های همراه و نقشی که در این صنعت بازی می‌کنند صحبت نکرده‌اند. درحالی که مدت‌ها پیش فیل اسپنسر، یکی از اهداف مهم تصاحب اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) را جاه‌طلبی در بازار موبایل اعلام کرده بود، وی به تازگی و در مصاحبه با وب‌سایت Eurogamer اظهار داشته است که بازی‌های بزرگی چون God of War و Starfield بهتر است به این پلتفرم بیایند:

کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی از نظر تعداد بازیکنان، شمارِ مخاطبان مشخصی دارند اما بازار تلفن‌های همراه در ۱۰ سال گذشته، رشد قابل‌توجهی را در این صنعت تجربه کرده است. من فکر می‌کنم که اگر بازی‌های فوق‌العاده و داستان‌محوری مانند God of War, Starfield, Spider-Man یا هر عنوان دیگری را به این پلتفرم نیاوریم، چیزی را از دست داده‌ایم.

فیل اسپنسر

هنگامی که Eurogamer از اسپنسر پرسید که این بازی‌ها چگونه می‌توانند روی تلفن‌های همراه اجرا شوند، وی از امکان بهره بردن از قابلیت استریم صحبت کرد:

شما مکانی که بازی در آن اجرا می‌شود را از مکانی که بازی در آن تجربه می‌شود، جدا می‌کنید و چنین چیزی به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید بازی را روی Mac, Chromebook, تلفن همراه یا تلویزیون هوشمند انجام دهید. آیا من همیشه قرار است همینجا بازی کنم؟ خیر. بهترین تجربه از گیم‌پلی، روی یک کنسول شگفت‌انگیز که به تلویزیون متصل شده یا یک PC فوق‌العاده صورت‌خواهد گرفت. با این وجود اما من مشکلی ندارم که گاهی اوقات از این تجربه فاصله بگیرم و بتوانم روی دستگاهی که به آن دسترسی دارم، بازی کنم. به عنوان یک بازیکن، باید بتوانم بتوانم انتخاب کنم که کجا می‌خواهم بازی خودم را تجربه کنم.

فیل اسپنسر

نظر شما درباره صحبت‌های اسپنسر چیست؟ آیا با او موافقید؟ با گیمفا در میان بگذارید.

DADDY PARTiSAN77GGΚύρος ο ΜέγαςMR.NEMESISموز سخنگوDARKSIREN人Acker益man人GidoraThe bossOld_axeIliyaWalleR ManA.F.Jمریابومسلم𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰Javad.Staro0ashil0o3domore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید