تل‌تیل قصد به پایان رساندن The Walking Dead با پرسنل قدیمی را دارد

۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

بازی The Walking Dead: The Final Season که آخرین فصل از سری بازی پرطرفدار ساخته شده توسط تل‌تیل (Telltale Games)  قلمداد می‌شود و تاکنون دو قسمت از آن عرضه شده است، طبق گزارشات جدید، احتمال پیشبرد مراحل ساخت آن تا آخرین قسمت به وجود آمده و ما شاید بتوانیم پایان این سری را بالاخره ببینیم.

پس از اعلام خبر تعطیلی تل‌تیل گیمز که در نهایت منجر به پایان دادن فروش فصل آخر The Walking Dead هم شد، عده بسیاری از هواداران خواهان ساخته شدن سایر قسمت‌ها و پایان یافتن این سری هستند. با وجود مشکلات، تل‌تیل اعلام کرده بود که راه‌کارهای موجود برای محقق شدن این مهم را بررسی خواهد کرد.

طبق گزارش جدیدی که به‌دست کوتاکو (Kotaku) رسیده است، تل‌تیل مشغول مذاکره با شرکت‌ها بوده تا ساخت The Final Season را با اعضای سابق استودیو ادامه دهند.

در ادامه گزارش گفته شده که در روزهای منتهی به تعطیلی استودیو، کار بر روی قسمت سوم تقریبا دیگر به پایان رسیده بود و کارکنان به سراغ آغاز کار بر روی قسمت چهارم رفته بودند. برای اینکه قسمت‌های بعدی عرضه شوند، از پرسنل سابق تل‌تیل استفاده خواهد شد اما از آنجایی که آن‌ها به دنبال استخدام در ‌جا‌های دیگر نیز هستند، این مذاکرات نباید زیاد طول بکشند.

در صورتی که توافقی صورت گیرد، شرکت جدید کارکنان سابق تل‌تیل را به موجب قراردادی برای ساخت سایر قسمت‌ها استخدام خواهد کرد. این شرکت جدید هزینه‌هایی که می‌دهد برای توسعه استفاده خواهد شد تا اینکه به تل‌تیل پرداخت شود؛ چیزی که اگر محقق می‌شد، استودیو شاید می‌توانست حقوق‌های پرداخت نشده اعضای خود را بدهد.

قسمت دوم بازی The Walking Dead: The Final Season که متاسفانه ممکن است قسمت آخر هم باشد، بازخورد خیلی مثبتی را از منتقدین دریافت نکرد و جمع‌بندی آن ناراحت کننده بود. امتیازات آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. هر دو قسمت این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سوییچ عرضه شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید