فروش بازی The Walking Dead: The Final Season متوقف شد

۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

مشخص شدن آینده بازی The Walking Dead: The Final Season بعد از اعلام تعطیلی تل‌تیل گیمز (Telltale)، به جرات می‌توان گفت مهمترین مسئله‌ای است که هواداران خواهان آن هستند. اما اخباری که از آن منتشر می‌شود آن‌چنان که باید امیدوار کننده نیستند.

بازی The Walking Dead: The Final Season دیگر از فروشگاه‌‌های دیجیتالی مانند استیم، پلی‌استیشن استور یا جی‌اجی دات‌کام فروخته نمی‌شود. با وجود اینکه قسمت دوم آن آماده عرضه است و امتیازات آن هم به تازگی منتشر شده، تل‌تیل ظاهرا از فروشگاه‌ها خواسته است به دلیل آینده نامعلوم خود، مشتریان را از خرید سیزن‌پس منع کنند.

طبق یادداشتی که فروشگاه جی‌اجی منتشر کرده است، آنها به درخواست تل‌تیل فعلا از فروش فصل آخر بازی The Walking Dead امتناء می‌کنند.

تل‌تیل درخواست عدم فروش بازی The Walking Dead — Final Season به صورت موقت را کرده است. برای به‌روزترین اخبار تل‌تیل، به صفحه توییتر آنها مراجعه کنید.

در زمان انتشار این خبر، خود تل‌تیل بیانیه رسمی فعلا در رابطه با کار انجام شده منتشر نکرده است اما بازی‌ آن‌ها دیگر در پلی‌استیشن استور، ایکس‌باکس مارکت‌پلِیس و یا استیم به فروش نمی‌رسد و در صورت مراجعه به صفحه آن، یا یک دمو پیش روی شما قرار داده می‌شود یا یک سری اطلاعات کلی از بازی.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید