گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر زمان عرضه بازی Insomnia: The Ark منتشر شد

۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

بازی جدید و نسبتا مورد انتظار Insomnia: The Ark تا چند روز دیگر به دست کاربران خواهد رسید و اخیرا تریلر زمان عرضه آن منتشر شده است.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های نقش آفرینی غنی هستید که هرلحظه شما را درگیر خواهند کرد و می‌خواهید این بار یک عنوان کاملا جدید در سبک مذکور را تجربه کنید، بازی Insomnia: The Ark به شما پیشنهاد خواهد شد. به طور کلی، هشت سال است که مراحل توسعه و ساخت بازی Insomnia: The Ark طول کشیده و حال ما تا چند روز دیگر شاهد عرضه رسمی آن هستیم. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو مونو (Mono) بوده که از قبل با انتشار اطلاعات مختلف، کاربران را از چگونگی پیش‌روی روند ساخت بازی مطلع کرده است.

شاید بتوان گفت که داستان بازی Insomnia: The Ark، لحظات غم‌انگیزی را رقم خواهد زد و در صحنه‌ها و مراحل ابتدایی بازی، می‌توانید به‌خوبی این موضوع را مشاهده کنید. شما در شهری قرار می‌گیرید که مردم آن در گذشته روزگار بسیار خوب و باشکوهی داشته‌اند و طی جنگ‌های فضایی مختلف با بیگانگان، اکنون در ایستگاه فضایی Object 6 سکونت دارند و حتی همین حالا هم ادامه بقای آن‌ها در هاله ای از ابهام است.

در شهر اصلی بازی، شما شاهد مبارزات زیادی خواهید بود که اکثرا بین مردم عادی اتفاق می‌افتد. این درگیری به علت چند دسته بودن اصالت ساکنان است که هریک برای بقا به مکان حال حاضر مهاجرت کرده‌اند و به‌نوعی دیگر می‌توانید یک هرج و مرج واقعی را نظاره‌گر باشید.

مثل دیگر بازی‌های نقش آفرینی، شما باید به عنوان یک انتقام‌جو داستان اصلی بازی و زندگی خود را رقم زده و زندگی مردم اصلی شهر خود را نجات دهید. منابع مختلفی در بازی وجود خواهند داشت که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. منابعی مثل آب و غذا و پوشش‌های متفاوت که باید به‌خوبی به آن‌ها توجه کنید. همچنین دیالوگ و انتخاب‌های زیادی در پیش روی شما خواهد بود که می‌توانید با انتخاب‌های مختلف، منتظر به وقع پیوستن اتفاقات جدید و غیرمنتظره باشید. در بخش نقش آفرینی بازی، مهارت‌ها و سیستم‌های متفاوتی موجود خواهد بود که از طریق سیستم امتیازات بازی، می‌توانید در آن‌ها پیشرفت کنید.

تریلر زمان عرضه جدید بازی Insomnia: The Ark در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Insomnia: The Ark در تاریخ ۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در استیم عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • shadin گفت:

    اکثر بازی های چند سال اخیر انگار میخوان به مردم هشدار و راهکار در برابر بحران ارائه بدن . به نحوی میشه گفت فرای سرگرمی دارن عمل میکنن و یک جور استفاده یِ ابزاری داره ازشون میشه . به آدم حس خوبی نمیده احساس خوشایندی از بازیها نمیشه داشت چون حتی اونها هم ورای سرگرمی ، ابزار سلطه و سیاست شدن . Beat Up

    0
    0