تاریخ انتشار بازی Insomnia: The Ark مشخص شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

به تازگی تاریخ انتشار بازی Insomnia: The Ark مشخص شده و کاربران تا روزهای ابتدایی مهر ماه، قادر خواهند بود تا آن را تجربه کنند.

بازی Insomnia: The Ark در دسته عناوین نقش‌آفرینی قرار می‌گیرد و به گفته سازندگان می‌تواند تا مدت‌ها کاربران را سرگرم کند و البته از داستانی غنی و درگیرکننده نیز، برخوردار خواهد بود. حال در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی استودیو مونو (Mono) تاریخ انتشار Insomnia: The Ark را مشخص کرده است.

داستان بازی از آن جایی آغاز می‌شود که مردم سیاره بزرگ و وسیع Nomah درحال تجربه زندگی شکوه‌مندانه خود هستند و در آبادانی کامل به سر می‌برند. اما در این میان ارتشی با نام SORG ایجاد می‌شود و قصد دارد تا به سیاره مذکور حمله کرده و البته این کار را هم عملی خواهد کرد. جنگ پیش آمده خرابی‌های زیادی را به بار آورده و تفرقه را میان مردم این سیاره ایجاد کرده است. سپس جمعیت سیاره نومه به ایستگاه فضایی Object 6 که در میان ستارگان کهکشان واقع شده، نقل مکان کرده و محل زندگی خود را تغییر می‌دهند. اما گروهی انتقام جو و کوچک با نام Hierarchy ایجاد شده و تصمیم می‌گیرند تا با ارتش یاد شده وارد جنگ شوند. این جنگ، به عنوان بزرگ‌ترین جنگ کهکشان شناخته می‌شود که افراد زیادی را به کام مرگ رسانده است. همچنین سقوط گروه Hierarchy باعث شد تا تمامی سیاره‌ها نیز نابود شوند و آسیب‌های زیاد و جبران ناپذیری به طبعیت و چرخه حیات بشر وارد شود.

سال‌ها بعد، ارتش SORG پیشرفت کرده و به تجهیزات جدیدی دست پیدا می‌کند. مانند ساخت ربات‌های بزرگ و قدرتمند که بزرگ‌ترین آن‌ها Golem شناخته می‌شود و می‌تواند تمامی دشمنان خود را از میان بردارد. اما باری دیگر شاهد بازگشت گروه Hierarchy خواهیم بود که دوباره یک نبرد دیگر را آغاز می‌کنند. با تشکیل این جنگ بزرگ، سیاره مذکور نابوده شده و ژنرال آذر (Azar) تمامی افراد باقی مانده از ارتش خود را به ایستگاه Object 6 می‌فرستند. در واقع ایستگاه مذکور به مکانی امن تبدیل شده که افراد زیادی برای مهاجرت و زندگی به آن منتقل می‌شوند. با افزایش جمعیت ایستگاه فضایی Object 6، بی‌قانونی و ظلم در آن افزایش یافته تا جایی که این مکان هم به نابودی کشیده می‌شود. سپس ارتش SORG دستور می‌دهد تا در جایی دیگر یک مکان امن را پیاده‌سازی کنند تا منابع طبیعی و سایر اجزای باقی مانده سیاره در آن نگه داری شود. در این میان تعداد بسیار زیادی از انسان‌ها به حال خود رها شده و ادامه بقای آن‌ها یا به نابودی کشیده خواهد شد و یا اصلا مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. بعد از تمامی این اتفاقات، شما در نقش شخصیت اصلی بازی قرار می‌گیرید و باید به عنوان یک انتقام جو جدید، سیاره و محل زندگی خود را نجات دهید و به عنوان قهرمان مردم شناخته شوید.

بازی Insomnia: The Ark در تاریخ ۵ مهر سال ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید