بتای خصوصی بازی Insomnia: The Ark شروع شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

استودیوی روسی مونو (Mono) توسعه دهنده‎ی بازی Insomnia: The Ark از طرق سایت کیک‌استارتر (Kickstarter) اعلام کرده است که بتای خصوص بازی جدید آن‌ها از امروز آغاز شده است. هدف از این بتا پیدا کردن مشکلات گرافیکی و مشکلات فنی موجود در بخش گیم‌پلی است.

این استودیوی روسی اعلام کرده است که این بتا شامل ۴ ساعت گیم‌پلی و اولین ماموریت از بخش داستانی می‌شود. شرکت کنندگان در این بتا قادر خواهند بود از قابلیت ساخت و ساز در بازی استفاده کنند، به جمع آوری مواد اولیه بپردازند و  از بخش مبارزات با همان کیفیت نسخه‌ی نهایی بازی لذت ببرند. این استودیو از شرکت کنندگان در این بتا خواسته است که نظرات و پیشنهادات خود را در مورد بازی و مشکلاتی که در بخش‎های مختلف بازی مثل طراحی گرافیکی، گیم‌پلی و ترجمه‎ی بخش‎های مختلف مشاهده می‎کنند با این استودیو در میان بگذارند. تمام کسانی که به این استودیو معادل ۴۰ یورو و یا بیشتر کمک مالی کرده‌اند و یک اکانت استیم فعال داشته باشند یک کد بتا دریافت می‌کنند.

استودیوی مونو ماه پیش یک تریلر از بازی را منتشر کرد که در آن محیط‌های بازی و گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شده بود. با توجه به تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد این بازی از عناوین دیگری مانند Fallout و Bioshock الهام گرفته است و در بسیاری از المان‎ها به این دو عنوان شباهت‌هایی دارد. این بازی در مراسم DevGAMM Moscow 2018 Awards موفق شد جایزه‌‌های “Best Desktop Game” و “Excellence in Visual Art” را به خود اختصاص دهد. با توجه به عرضه‌ی بتای خصوصی بازی برای سرمایه‎گزاران امیدواریم شاهد انتشار این بازی در آینده‎ای نزدیک باشیم.

کمپین کیک‌استارتر این بازی چند سال پیش شروع شد و در صفحه‎ی این بازی در سایت کیک‌استارتر بیان شده بود که بازی برای سیستم عامل‎های ویندوز، مک و لینوکس عرضه خواهد شد ولی صفحه‌ی  اسیتم این بازی در حال حاضر تنها سخت‌افزار مورد نیاز برای نسخه‎ی ویندوز را مشخص کرده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید