انتشار تریلری جدید از بازی Insomnia: The Ark

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

اخیرا تریلری جدید از بازی Insomnia: The Ark منتشر شده است که ما را با ایستگاه فضایی این بازی آشنا خواهد کرد.

بیش از هشت سال از مراحل توسعه بازی Insomnia: The Ark می‌گذرد، این بازی قرار است در سال جاری عرضه شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو روسی Mono خواهد بود که به تازگی تریلری جدید از بازی Insomnia: The Ark منتشر کرده است.

بازی Insomnia: The Ark در دسته عناوین نقش‌آفرینی قرار می‌گیرد، در تریلر جدید بازی می‌توانید ایستگاه فضایی Object 6 را مشاهده کنید که اجازه ماجراجویی در این مکان را برای شما فراهم می‌کند. اما روش‌های مختلفی برای ماجراجویی در آن وجود خواهد داشت که ممکن است تجربه هر بازیکن را از بازیکن دیگر، متفاوت سازد و راه هر یک جدا شود. این بازی بیش از ۶۰ ساعت گیم پلی به کاربران ارائه خواهد داد و آن‌ها می‌توانند در محیط عظیم این بازی، به جستجو و کاوش بپردازند و اسرار و راز و رمزهای مختلف بازی را کشف کنند. حدود ۲۵۰ شخصیت در این بازی وجود خواهد داشت که هر یک با تنوعی خاص ساخته شده‌اند. این شخصیت‌ها هر یک در بازی اطلاعات مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار خواهند داد و ممکن است در گفت‌و‌گو با آن‌ها و انتخاب هر دیالوگ، مسیر داستان بازی به کل تغییر کند. به طور کلی انتخاب‌ها در بازی بسیار تاثیرگذار خواهند بود و ممکن است پایان بازی را تغییر دهد.

از سویی دیگر بیش از ۶۰ نوع اسلحه جدید و مختلف در دسته‌های متفاوت در بازی پیاده‌سازی شده است که تجربه جذابی را به کاربران ارائه می‌دهد. قابلیت‌ شخصی‌سازی اسلحه و شخصیت با تنظیمات مختلف در این بازی طراحی شده است تا کاربران بتوانند علایق مختلف خود را در بازی انجام دهند.

در نهایت قادر خواهید بود تا ویدئو جدید Insomnia: The Ark را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Insomnia: The Ark در یک تاریخ نامشخص از سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید