گیفت کارت
گیفت کارت

دو تریلر جدید از بازی Judge Eyes با محوریت مینی‌گیم‌ها منتشر شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، اخیرا دو ویدئوی جدید از بازی Judge Eyes منتشر شده که جزئیات دو مینی‌گیم مهیج موجود در بازی را به تصویر می‌کشد.

مدت زمان زیادی از معرفی رسمی بازی Judge Eyes نمی‌گذرد، عنوانی که یکی از بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ به شمار می‌رود و حال حاضر توسط شرکت سگا (Sega) در حال توسعه است. بازی Judge Eyes شباهت‌های زیادی به مجموعه مشهور و محبوب Yakuza دارد و حتی عوامل سازنده این سری، وظیفه ساخت بازی مذکور را به عهده گرفته‌اند. به طور دقیق‌تر، تمامی اتفاقات و رویدادهای داستان بازی در همان دنیای سری بازی Yakuza روایت می‌شود و از سویی گیم‌پلی بازی دچار تغییراتی شده است.

ایده ساخت این بازی از سه یا چهار سال قبل در ذهن سازندگان بوده اما تا حالا موفق به ساخت بازی نشده بودند. سازندگان موتور بازی‌سازی Dragon Engine را برای ساخت این بازی انتخاب کرده‌اند که قبلا بازی Yakuza 6 با آن ساخته شده بود. در این بازی، شما بیشتر با جنبه‌های کارآگاهی بازی آشنا خواهید شد و از لحاظ محتوای گیم‌پلی تفاوت‌های زیادی با سری یاکوزا وجود خواهد داشت. شما در نقش یک وکیل با نام تاکایوکی قرار می‌گیرید که در واقع یک فرد قانون‌مند است و در بسیاری از مواقع، شاهد مبارزات و درگیری‌های پی در پی نخواهید بود. در اصل با توجه به شغلی که دارید، باید دیالوگ‌های مناسب را انتخاب کرده و با استفاده از هوش و منطق خود، داستان بازی را پیش ببرید. طبق گفته سازندگان این شخصیت از تمامی شخصیت‌های سری بازی یاکوزا بیشتر دیالوگ دارد و به نظر می‌رسد که شاهد گفت و گو‌ های پی در پی هستیم.

در چند روز گذشته، ما شاهد انتشار اطلاعات فراوانی از این بازی بودیم و حالا هم با دو تریلر جدید از مینی‌گیم‌های بازی رو به رو هستیم. در واقع این تریلرهای تازه بازی Judge Eyes، توسط خبرنگاران شرکت ژاپنی Dengeki منتشر شده است که البته رسمی بوده و توانسته‌اند طی یک همکاری، به بازی دسترسی داشته باشند.

طبق گفته سازندگان، مینی گیم‌های زیادی در طول بازی وجود خواهد داشت که در بسیاری از مواقع با آن‌ها مواجه خواهید شد. یکی از این مینی گیم‌ها، مینی‌گیم Drone Race بوده که باید کنترل هواپیماهای بدون سرنشین را بر عهده بگیرید و یک تجربه کاملا جدید را حس کنید. همچنین هواپیماهای دیگری در این بازی وجود خواهند داشت که پیروزی در مسابقه دادن با آن‌ها، امتیاز خوبی به دنبال دارد.

مینی‌گیم بعدی VR board نام دارد که در جریان گیم‌پلی آن، می‌بایست یک عینک واقعیت مجازی را از طریق شخصیت اصلی بازی به چشم زده و به دنبال برخی آیتم‌های موجود در محیط بازی بروید. در نهایت می‌توانید به امتیاز زیادی دسترسی پیدا کنید.

دو تریلر جدید بازی Judge Eyes با محوریت مینی‌گیم‌ها:

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Judge Eyes در تاریخ ۲۲ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۲ دسمبر سال ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به طور انحصاری در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی غربی این بازی در سال ۲۰۱۹ به دست کاربران خواهد رسید.

پیشنهاد می‌شود برای آشنایی کلی با تمامی جزئیات، داستان، گیم‌پلی، شخصیت‌ها، دیالوگ‌ها و … به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید