بخش نیو گیم پلاس بازی Spider-Man رسماً تایید شد

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

بازی Marvel’s Spider-Man به تازگی عرضه شده است و با این‌ که محتویات بسیاری پیش‌روی بازی‌بازان قرار دارد اما بسیاری از آن‌ها درخواست اضافه شدن بخش نیو گیم پلاس (+ New Game) را داشته‌اند که حال استودیوی اینسامنیاک گیمز به تازگی رسماً از اضافه شدن این بخش در آینده به بازی خبر داده است.

در حالی که بازی‌بازان هنوز مشغول تجربه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man بوده و شاید بسیاری هنوز آن را به اتمام نرسانده‌اند، در این فکر هستند که آیا پس از اتمام بازی به واسطه‌ی بخش نیو گیم پلاس، می توانند بازی را برای بار دوم نیز تجربه کنند یا خیر. از همین روی طی پیام‌هایی در توئیتر  از استودیو اینسامنیاک گیمز در این رابطه سوال کرده‌ و این استودیو نیز در پاسخ اعلام کرد که این بخش هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و در آینده به بازی اضافه می‌شود. توئیت استودیوی اینسومنیاک را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید:

سوال کاربر توئیتر: آیا Spider-Man در آینده دارای بخش نیو گیم پلاس خواهد بود؟

اینسامنیاک گیمز: بله ما در حال حاضر روی آن کار می‌کنیم و در حال پولیش کردن (بهینه سازی) آن هستیم.

حال سوالی که پیش می آید این است که بخش نیو گیم پلاس دقیقا چه زمانی عرضه می‌شود؟ به نظر می‌رسد نزدیک تعطیلات سال نو زمان مناسبی باشد؛ زمانی که هر سه بسته‌ی الحاقی معرفی شده برای بازی Spider-Man عرضه شوند. اولین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man که Black Cat Heist DLCنام دارد، در تاریخ سه‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ (۲۳ اکتبر ۲۰۱۸) در دسترس خواهد بود.

بازی Spider-Man هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. اگر هنوز در خرید این بازی مردد هستید می توانید نقدها و نمرات آن را از اینجا و هایلایت گیمفا با موضوع ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Spider-Man را از اینجا مشاهده کنید.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 7٫25 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید