تاریخ عرضه Life is Strange: Before the Storm برای لینوکس و مک اعلام شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰

احتمالاً اکثر شما بازی‌بازان منتظر تجربه بازی Life is Strange 2 هستید که قسمت نخست آن قرار است تا انتهای این ماه منتشر گردد؛ اما کاربران لینوکس و مک قرار است تا مدتی دیگر به نسخه قبلی این سری یعنی عنوان Life is Strange: Before the Storm دسترسی یابند. نسخه Before the Storm که در اصل یک پیش درآمد برای بازی نخست این مجموعه است، سال گذشته میلادی عرضه شد. این بازی توسط استودیوی دک ناین (Deck Nine)، توسعه یافته و عرضه شده و کلویی (Chloe) ستاره اصلی آن است که ماجراجویی‌هایش را با ریچل (Rachel) دنبال می‌کند.

بله، این گفته‌ها به این معناست که مکس (Max) در این بازی حضور ندارد (البته اگر قسمت اضافی Farewell را لحاظ نکنیم) که خود به این معنی‌ست که شاهد ویژگی تغییر زمان در این بازی نخواهیم بود. البته ویژگی جدیدی از Talkback در این نسخه موجود است که در نسخه اصلی این سری شاهدش نبودیم. بازی Life is Strange: Before the Storm در اصل سه قسمت دارد که پس از عرضه با واکنش مثبت منتقدان و بازی‌بازان روبرو شد.

پورت نسخه‌های لینوکس و مک این بازی توسط استودیوی فرال (Feral) انجام شده که سابقه خوبی در این زمینه دارد. بازی Life is Strange: Before the Storm در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در تاریخ پنج شنبه ۲۲ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) نیز شاهد عرضه آن برای پلتفرم‌های لینوکس و مک خواهیم بود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی تاریخ انتشار این نسخه‌ها را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید