لیست شغلی جدید استودیوی دک ناین به ساخت بازی بعدی Life is Strange اشاره دارد

محسن رضوی فر
۲ آذر ۱۴۰۱ - 17:22

انتشار یک فهرست شغلی جدید نشان می‌دهد که استودیوی دک ناین (Deck Nine) ظاهراً روی توسعه‌ی بازی بعدی سری Life is Strange کار می‌کند.

استودیوی اکنون دک ناین مالکیت آی‌پی Life is Strange را در اختیار دارد. این استودیو سال گذشته بازی Life is Strange: True Colors و پیش از آن عنوان Life is Strange: Before the Storm را منتشر کرده بود. با توجه به موفقیت تجاری و نظر مثبت منتقدان در مورد این سری، می‌توان تصور کرد که بازی‌های بیشتری از این مجموعه وجود دارد که به نظر می‌رسد یکی از آن‌ها در دست توسعه است.

طبق گزارش سایت Veryaligaming، اخیراً چند لیست شغلی جدید توسط دک ناین منتشر شده‌اند که ظاهراً نشان می‌دهد که این استودیو کار روی ساخت بازی بعدی Life is Strange را آغاز کرده است. در لیستی که برای طراح اصلی ارائه شده، اشاره می‌کند که دک ناین در حال افزایش افراد استخدامی برای توسعه یک بازی ماجراجویی تک نفره AAA معرفی‌نشده است. همچنین در بخش دیگری از این فهرست شغلی، این پروژه به عنوان «بازی ماجراجویی روایی بعدی استودیو» اشاره می‌شود.

همچنین در این لیست شغلی به «سیستم‌ها و ساختار روایی غیرخطی» اشاره شد که به خوبی با آنچه از یک بازی Life is Strange انتظار می‌رود، مطابقت دارد. همچنین اشاره می‌شود که این بازی با استفاده از موتور آنریل انجین (Unreal Engine) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل جدید ساخته می‌شود. در همین حال، استودیوی دک ناین در تبلیغی برای انیماتور ارشد این بازی را یک بازی ماجراجویی تک نفره AAA توصیف کرد.

دک ناین در حال حاضر با همکاری استودیوی تل‌تیل گیمز (TellTale Games) روی توسعه‌ی بازی The Expanse: A Telltale Series کار می‌کند.

DARKSIRENMr Hill93نیتن دریک پیر.Ezio Auditore da FirenzeVilion

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید