جزئیات تازه‌ای از عنوان Hellpoint منتشر شد + تریلر

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، شرکت تاینی‌بیلد (tinyBuild) در طی رویداد PAX West 2018 از پنج بازی مختلف رونمایی کرد. در بین آن‌ها، شاهد عنوانی با نام Hellpoint بودیم که یک بازی علمی تخیلی در سبک سری Dark Souls است. حال به تازگی تصاویر و جزئیات جدیدی از این بازی منتشر شده است.

شما می‌توانید توضیحات ارائه شده را در ادامه مشاهده کنید:

یک دنیای مرموز و جادویی جدید

در منطقه فضایی Irid Novo به اکتشاف پرداخته و با قرار دادن تکه‌‌های پازل در کنار هم، از داستان‌ توطئه‌ها، آزمایش‌های عجیب و مراسم‌های نفرین شده پرده بردارید.

یک دنیای انقلابی

سیستم کوانتیکی مبتنی بر چرخه‌های ۲۱ ساعته ایستگاه، رویدادهای متفاوت و پویایی را خلق می‌کند. بازی‌بازان می‌توانند برای کشف عمق جدیدی از داستان در این رویداد‌ها شرکت کنند.

سیستم مبارزه پر استرس، اکشن و استراتژیک

سلاح‌‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ای بسازید، از تاکتیک‌‌ها برای بدست آوردن برتری نسبت به دشمنان استفاده کرده و یاد بگیرید از خطر مرگ که در هر گوشه‌‌ای شما را تهدید می‌کند، دوری کنید.

به دیگران ایمان داشته باشید

در بخش چند نفره، تنهایی و یا به همراه دوست خود در برابر دیگران قرار بگیرید و خود را به یک گروه اختصاص دهید.

دیگر ویژگی‌ها:

  • با ساخت توانایی فراطبیعی مختص به خود از طریق سیستم انقلابی power crafting ما، حریف خود را غافلگیر کنید.
  • با انجام مراسم‌های عجیبی که برروی قدرت و استقامت دشمنان تأثیر می‌گذارند، تعادل میان پاداش و ریسک را برای خود پیدا کنید.
  • برنامه ریزی کرده و به شبکه چک‌‌پوینت‌های کوانتیکی فست تراول خود متعهد شوید. اما این را در نظر بگیرید که تعداد‌ آن‌ها در هر بار بازی کردن محدود است.
  • مسیری که شما در جهان باز این عنوان انتخاب می‌کنید، نشان دهنده نوع دشمنانی است که کنترل بخش‌های مختلف ایستگاه فضایی را به دست می‌گیرند. همچنین این موضوع تعیین می‌کند که کدام cosmic god به چالش شما پاسخ خواهند داد.
  • نحوه جدید طراحی بخش new game plus کاری می‌کند تا شک کنید که آیا راز واقعی Hellpoint را کشف کرده‌اید یا خیر.

عنوان Hellpoint در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تصاویر و تریلر این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید