نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Hellpoint تاخیر خورد

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

سازندگان Hellpoint که در گذشته تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ را مشخص کرده بودند، امروز از تاخیر در عرضه‌ی این نسخه خبر دادند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Hellpoint را می‌توان از عناوین سبک اکشن دانست که در مراسم PAX West 2018 معرفی شد. این بازی قرار بود سال گذشته در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد، اما روند توسعه‌ی آن به طول انجامید. بد نیست بدانید که استودیوی سازنده‌ی بازی یعنی کردل گیمز (Cradle Games) برای ساخت آن از عناوینی همچون Dark Souls الهام گرفته است و احتمالا همین قضیه باعث استقبال خوب بازی‌بازان شود. اگر از دوست داران سبک اکشن هستید، Hellpoint شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. گفتنی است که استودیوی تاینی بیلد (Tiny Build) نیز وظیفه‌ی عرضه‌ی این بازی را به عهده دارد.

ظاهرا به دلیل مشکلاتی که در روند توسعه‌ی Hellpoint برروی نینتندو سوییچ به وجود آمده است، انتشار این نسخه در تاریخ دیگری صورت خواهد گرفت. سازندگان ضمن عذرخواهی از دارندگان این کنسول، اعلام کرده‌اند که اطلاعات جدید از این نسخه در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود. سایر نسخه‌های این بازی شامل پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در همان تاریخ گفته شده یعنی ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید