تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Hellpoint مشخص شد

24 دی 1399 - 09:26

استودیوی کاردل گیمز (Cardle Games) که در گذشته از عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Hellpoint خبر داده بود، سرانجام امروز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Hellpoint از سری عناوین نقش‌آفرینی به صورت Soulslike است که ابتدا سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. تیم سازنده برای افزایش محبوبیت این بازی تصمیم گرفت تا نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را هم عرضه کند. انتشار این نسخه برای دو بار با تاخیر همراه شد و طرفداران از این موضوع ناراحت بودند. حال بالاخره امروز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص شده است.

به گفته‌ی کاردل گمیز، آگاه شدیم که بازی Hellpoint 7 اسفند ۱۳۹۹ (۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در گذشته هم گفته شد که این اثر در آینده‌ای نزدیک راهی کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. این نسخه قرار است با کیفیتی به مراتب بیشتر در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. قابل ذکر است که دو شرکت کاردل گیمز و تاینی‌بیلد (tinyBuild) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

Hellpoint داستان فردی را روایت می‌کند که در یکی از روزها از خواب بیدار شده و خود را به طور مرموزی در یک ایستگاه فضایی می‌یابد. پس از مدتی متوجه می‌شوید که در این ایستگاه تنها نیستید و موجودات عجیب و غریبی قصد از بین بردن شما را دارند. گیم‌پلی بازی بسیار پیچیده و درگیر کننده است و حال و هوای فضا را به خوبی به بازی‌بازان منتقل می‌کند. پازل‌های چالش برانگیز فراوانی هم در آن به چشم می‌خورد که نباید آن‌ها را از دست داد. ضمنا بخش آنلاینی نیز در بازی وجود دارد که قادر هستید تا آن را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Hellpoint، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم سعید آقابابایی را از این صفحه مطالعه نمایید.

 

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید