عرضه بسته الحاقی The Coming Storm بازی Dauntless

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

طبق تازه‌ترین اخبار صنعت بازی، به تازگی بسته الحاقی جدید بازی Dauntless با نام The Coming Storm منتشر شده است که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد.

از مدت‌ها قبل، تیم سازنده بازی Dauntless یعنی استودیو بازیسازی فونیکسلبس(Phoenix Labs)، اعلام کرده بود که در آینده بسته الحاقی حجیم و عظیمی برای این بازی عرضه خواهد شد که محتویات جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. اکنون زمان انتشار این بسته فرا رسیده و شاهد عرضه بسته الحاقی The Coming Storm هستیم.

بازی Dauntless یک عنوان نقش‌آفرینی و انحصاری برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی بوده که در حال حاضر در مرحله‌ی بتای عمومی به سر می‌برد. طبق گفته سازندگان بازی، در ساخت این عنوان از سری بازی‌های Monster Hunter و Dark Souls الهام گرفته شده که نقش زیادی در طراحی گیم‌پلی بازی داشته‌اند. در گذر زمان میزان بازیکنان این بازی افزایش داشته که یک موفقیت برای سازندگان بازی به شما می‌رود. اکنون به نظر می‌رسد در حالی که بسته الحاقی بزرگ این بازی عرضه شده، باید باری دیگر شاهد افزایش تعداد کاربران این بازی باشیم.

در کنار عرضه این بسته الحاقی، یک تریلر جدید هم منتشر شده که می‌توانید با مشاهده آن، به خوبی با محتویات جدید بازی آشنا شوید. به طور کلی، بسته الحاقی The Coming Storm بازی Dauntless، محتویات جدیدی نظیر دشمنان جدید، سلاح‌های تازه و مکان‌های جدید به بازی اضافه خواهد کرد. اما طبق گفته سازندگان، مهم‌ترین نکته این بسته الحاقی، اضافه شدن یک دشمن جدید با نام Koshai بوده که قرار است توانایی بازیکنان را به چالش بکشد. Koshai قادر خواهد بود تا در طولانی مدت وقت شما را بگیرد و مبارزه با او بسیار سخت خواهد بود. وی می‌تواند به خوبی مکانی که در آن حضور دارد را کنترل کرده و در نقاط مختلفی برای شما تله‌هایی را آماده کند. همچنین از طریق جثه بزرگ خود، تیغ‌های زیادی را به طور منظم به سمت دشمنان خود روانه خواهد کرد که در واقع حمله اساسی وی حساب می‌شود.

در تریلر جدید عرضه شده، نوع مبارزه Koshai و محیط‌هایی که در آن حضور دارد، به تصویر کشیده خواهد شد. همچنین می‌توانید شاهد مبارزه شخصیت‌های بازی با او باشیم که چطور قصد دارند وی را نابود سازند. در تمامی لحظلات ویدئو، سازندگان مشغول ارائه توضیحات بیشتری درباره‌ی این بسته الحاقی و محتویات موجود در آن خواهند بود. تمامی محتویات این بسته الحاقی به صورت یک‌جا عرضه نخواهد شد و در هفته‌های آینده شاهد انتشار محتویات بیشتری هستیم. برای مثال در هفته بعدی، یک زره جدید و یک سلاح تازه با نام Ostian Repeater به بازی افزوده خواهد شد که دور می‌تواند بسیار کاربردی ظاهر شود.

تریلر جدید بسته الحاقی The Coming Storm بازی Dauntless:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید