تعداد کاربران Dauntless از مرز ۵ میلیون نفر نیز عبور کرد

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

چند روزی است که از انتشار بازی Dauntless می‌گذرد و به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر وجود بیش از ۵ میلیون کاربر در این بازی منتشر شده‌اند که توجه‌ی افراد زیادی را به خود جذب کرده‌اند.

بازی Dauntless اوایل این هفته به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفت و به نظر می‌رسد که تا به اینجای کار، بسیار موفق عمل کرده و توانسته است برای افراد زیاد جذاب به نظر رسد. بازی Dauntless در همین مدت کوتاه و محدود، موفق شده است تا بیش از ۵ میلیون کاربر را به خود اختصاص دهد و بی‌شک، این آمار نشانی از موفقیت بی حد و حصر بازی Dauntless شناخته می‌شوند.

استودیو فونیکس لبز (Phoenix Labs)، سازنده‌ی این عنوان نیز اعلام کرده که در ساخت بازی Dauntless از عناوینی مانند Monster Hunter World و Dark Souls الهام گرفته‌ است و به نظر می‌رسد، طرفداران این بازی‌ها نیز به سمت Dauntless کشانده شده‌اند. یکی از مواردی که باعث جذب کاربر و بازی‌باز بیشتر شده است، قابلیت کراس‌پلی (Cross-play) و انتقال تمامی پیشرفت‌های افراد برروی تمامی پلتفرم‌های بازی شناخته می‌شود. به همین دلیل کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به‌ راحتی می‌توانند با یکدیگر بازی کنند. شایان ذکر است که ویژگی مکالمه داخل بازی هم برای کاربران هر سه پلتفرم فعال شده است و بازی‌بازان می‌توانند در حین تجربه‌ی بازی با یکدیگر گفت‌وگو و بحث کنند.

همچنین بد نیست بگوییم که استودیوی فونیکس لبز، قصد انتشار بازی Dauntless برروی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند را نیز دارد که بی‌شک، پس از عرضه برروی این دو پلتفرم نیز، آمار تعداد کاربران عنوان Dauntless بیش از پیش افزایش پیدا خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید