به‌روزرسان بعدی بازی Dauntless به اصلاح اساسی بخش‌های مختلف بازی می‌پردازد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی فونیکس لبز (Phoenix Labs) پس از توسعه و انتشار بازی نقش‌آفرینی و اکشن Dauntless به صورت مرتب با عرضه‌ی به‌روزرسان و بسته الحاقی گوناگون از آن پشتیبانی کرده و دنیای آن را به صورت مرتب گسترش می‌دهد. حال به تازگی این استودیوی اعلام نموده است که جدیدترین به‌روزرسان این عنوان قصد دارد به صورت کامل طراحی طبقه طبقه و از بالا به پایین Hub مرکزی شهر Ramsgate را بازسازی کرده و در آن تغییرات اساسی و بنیادینی ایجاد نمایند. طبق گزارش این استودیو، به‌روزرسان جدید بازی Dauntless قصد دارد تا بسیاری از مشکلاتی را که جامعه‌ی مخاطبین بازی به آن‌ها اعتراض دارند را رفع نماید تا فرصت‌های بیشتری برای لذت بردن از بازی، عمق بیشتر گیم‌پلی و تعامل بالاتر با محیط و موارد گوناگون دیگر را برای بازی‌بازان و طرفداران این عنوان شاهد باشیم.

بازی نقش‌آفرینی، رایگان، اکشن و کوآپ-محور Dauntless در دنیای زیبا و فانتزی Shattered Isles جریان دارد و گیم‌پلی بازی تماما بر محور شکار و از بین بردن هیولاهای خاصی به نام Behemoth پیاده‌سازی شده است. بازی‌بازان باید به همراه دوستان خود تیم‌های قدرتمندی از قهرمانان با ویژگی‌‌ها و قابلیت‌های مختلف را تشکیل دهند و به ردیابی و شکار هیولاهای مختلف اقدام کنند. عنوان Dauntless از زمان عرضه‌ی خود در ماه مه به‌روزرسانی‌ها و محتویات زیادی دریافت کرده است و تازه‌ترین آن‌ها Call of the Void نام دارد که مکانیسم‌های جدید و منحصر به فرد برای گیم‌پلی و مبارزات به همراه چندین باس‌فایت قدرتمند را به بازی می‌افزاید.

شهر Ramsgate معمولا به عنوان مکانی امن برای بازی‌بازانی به شمار می‌آید که قصد درگیری و مبارزه با هیولاهای Behemoth را ندارند. حال به تازگی استودیوی فونیکس لبز در وبلاگ خبری مجله‌ی پلی‌استیشن به بازی‌بازان اعلام کرد که همه‌ی تغییرات اساسی که این شهر به خود خواهد دید به منظور راحتی کار بازی‌بازان و خدمات بیشتری خواهد بود که به آن‌ها ارائه می‌شود. این استودیو اعلام کرد که نه تنها تمام شهر Ramsgate مجددا طراحی شده است بلکه به صورت طبقات مختلف دنیا‌ها و بخش‌های جذابی در عمق و ارتفاع بالاتر از آن نیز وجود خواهند داشت که بازی‌بازان با مراجعه به این مناطق می‌توانند تعامل بسیار بیشتری نسبت به دنیای آن داشته و از واکنش‌پذیری و پاسخگویی این دنیا نهایت لذت را ببرند.

استودیوی فونیکس لبز افزود که در واقع شهر Ramsgate یک دنیای زنده و پویا خواهد بود؛ بدین صورت که حتی بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به بخش‌های مختلف شهر تصاویری از تمامی مواردی که می‌توانند در دنیای بیرون کشف کنند و یا در حین انجام برخی ماموریت آن‌ها را از دست داده‌اند را مشاهده نمایند و با استفاده از راهنمایی‌های اندکی که به همراه این تصاویر هستند می‌توانند بار دیگر به آن غنایم و آیتم‌های باارزش دست یابند. همچنین بازی‌بازان کنجکاو قادر هستند که رازها و موارد مخفی بسیاری را در مورد شهر Ramsgate و دنیای Shattered Isles با جستجو در گوشه‌های مختلف شهر کشف نمایند و از این اطلاعات به دست آمده برای بهبود عملکرد خود یا پیدا کردن گنج‌ها و پاداش‌های گوناگون بهره ببرند. تمامی این اطلاعات کسب شده در Player Journal بازی ذخیره خواهند شد تا در صورت نیاز بازی‌بازان مجددا به آن‌جا مراجعه نمایند.

همچنین یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در به‌روزرسان بعدی بازی Dauntless به نقشه‌ی شهر Ramsgate افزوده خواهد شد، بازار بزرگ Gregario که شامل چندین فروشگاه عظیم است و یک بخش فروش تونیک‌های مخصوص تحت عنوان Granny Strega خواهند بود. هر بخش از این بازارهای بزرگ شهر Ramsgate شامل تغییرات گسترده‌ی بصری و هوش مصنوعی خواهند بود و هر دفعه که به آنان مراجعه کنید با موارد جدیدی ملاقات خواهید کرد. حتی تشخیص تغییر سبک و نوع موسیقی‌هایی که در هر یک از فروشگاه‌های بازی پخش خواهند شد نیز برای تمامی بازی‌بازان به سادگی مشهود خواهد بود. همچنین یک سیستم انتقال سریع نیز در بازی وجود خواهد داشت که با استفاده از آن بازی‌بازان قادر هستند با استفاده از یک سری جت‌های مخصوص هوایی به سرعت در سراسر نقشه جابجا شوند.

تغییرات بنیادی شهر Ramsgate در واقع بخشی از به‌روزرسان بزرگ Clear Skies بازی Dauntless به شمار می‌آید. این به‌روزرسان همچنین قرار است کلاس شمشیرزنی بازی را کاملا بازسازی نماید و قدرت‌های این دسته را بسیار متعادل‌تر سازد. در نتیجه باید گفت که بسیار مایه‌ی رضایت و خرسندی خواهد بود که استودیوی فونیکس لبز به باز‌خورد‌های بازی‌بازان خود گوش می‌دهد و در نتیجه می‌تواند تغییرات بازی را با خواست بازی‌بازان هماهنگ نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید