جدیدترین به‌روزرسانی بازی Moonlighter عرضه شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

چندی پیش جدیدترین به‌روزرسانی بازی Moonlighter عرضه شد که محتویات جدیدی و ارزش مندی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

بازی Moonlighter در فصل بهار و در تاریخ ۹ خرداد ماه به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این بازی در واقع یک تجربه جدید از سبک نقش‌آفرینی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و بازیکنان در دنیای Moonlighter به ماجراجویی خواهند پرداخت. شما در این بازی کنترل شخصیت Will از روستای Rynoka را در دست دارید که شغل فروشندگی را ادامه می‌دهد. اما در یکی از روزها را با مراجعه به سیاه چاله‌های بازی، گنج‌ها و غائم زیادی را مشاهده می‌کند و سعی دارد تا به آن‌ها برسد. Moonlighter یکی از سرگرم‌کننده‌ترین عناوینی است که در حال حاضر می‌توانید آن را با قیمت پایینی نسبت به دیگر بازی‌ها خریداری کنید.

حال به تازگی استودیو سازنده این بازی یعنی ۱۱ بیت (۱۱bit) و ناشر آن یعنی شرکت دیجیتال سان گیمز (Digital Sun Games)، جدیدترین به‌روزرسانی این بازی را عرضه کرده‌اند که شامل محتویاتی جدید می‌شود. به طور کلی، این به‌روزرسانی جدید بازی More Stock نام خواهد داشت. در واقع محتویاتی که در این آپدیت گنجانده شده است، همان چیزهایی است که کاربران و طرفداران بازی در انجمن‌های آن درخواست کرده بودند.

در ابتدا، ۱۰۰ اتاق جدید با ویژگی‌های مختلف و متفاوت به بازی اضافه شده است تا یک گیم پلی جدید در اختیار کاربران قرار بگیرد. از سویی دیگر زره‌های جدیدی با ظاهر تازه، در کنار یک بخش آموزشی جدید که قبل از شروع بخش اصلی بازی می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با گیم پلی کلی و محیط، به آن مراجعه کنید، به بازی اضافه شده است. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا از این به بعد در بخش داستانی، صحنه‌های اصلی را رد کنند و به سرعت به تجربه بازی ادامه دهند.

همان طور که اشاره شد، ۱۰۰ اتاق جدید به بازی اضافه شده است. اما این ۱۰۰ اتاق، از قابلیت جدیدی به نام The Puddles پیروی می‌کنند که در واقع ویژگی‌های سمی شدن، برقی کردن و یا آتش‌سوزی را به آن اضافه می‌کند. همچنین یک اتاق کاملا تازه به بازی اضافه شده است که تجربه آن بسیار چالش‌برانگیز و هیجان‌انگیز خواهد بود. به این صورت که بعد از مبارزه با باس‌فایت های بازی و شکست دادن آن‌ها، به یک اتاق جدید منتقل خواهید شد و می‌توانید موجودات اضافه دیگری را شکست دهید. اما در این اتاق‌ها سه عدد صندوق مخصوص قرار داده شده و در صورتی که بتوانید دشمنان و موجودات موجود را در زمان‌های تعیین شده شکست دهید، می‌توانید صندوق‌ها را باز کرده و آیتم‌های درون آن را دریافت کنید.

از این به بعد، اسلحه جدید و قدرتمند Supporter Bow، در دسترس کسانی خواهد بود که در کمپین مالی این بازی در کیک‌استارتر، از این بازی حمایت کردند و تا قبل از عرضه، کمک مالی خود را ادامه دادند.

به منظور استقبال گرم و پرشور کاربران از این بازی، تیم سازنده بازی قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی، به عرضه محتویات جدید برای این بازی ادامه دهد. محتویاتی مثل زره‌های جدید، اتاق‌های جدید، آیتم‌ها و باس‌های تازه و از همه مهم‌تر یک حالت جدید New Game Plus که دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به‌روزرسانی تازه عرضه شده برای بازی تغییرات زیادی را در بازی اعمال خواهد کرد که نمی‌توان تمامی آن‌ها را در اینجا ذکر کرد. اما می‌توانید برای مشاهده و مطالعه کامل آن‌ها، به منبع اصلی مراجعه کنید.

بازی Moonlighter در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است و تا پایان سال جاری، برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید