دو بازی Moonlighter و This War of Mine به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت

۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سازندگان دو بازی جذاب Moonlighter و This War of Mine از انتشار این عناوین به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) خبر دادند. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی آن‌ها نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Moonlighter از سری عناوین جالبی است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌هایی نظیر پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. تیم سازنده نیز با انتشار چند بسته‌الحاقی توانست به طرفداران این بازی اضافه کند. جالب است بدانید که بیش از ۵۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رفته است که آمار ایده‌آلی به حساب می‌آید. استودیوی دیجیتال سان (Digital Sun) وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور را برعهده دارد. نقد و بررسی این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

This War of Mine را هم می‌توان از دیگر بازی‌های پرطرفدار دانست؛ چرا که فروش آن از مرز ۴/۵ میلیون نسخه عبور کرده است. انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی رایگان و روایت یک داستان جالب از دلایل مهم محبوبیت بالای این بازی است. این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و  کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. حتی نسخه‌ای از آن هم در گذشته برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد که مورد استقبال بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفت. برای خواندن نقد و بررسی این عنوان هم می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

طبق اعلام سازندگان، دو بازی فوق در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۸ (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت همزمان و به مدت یک هفته برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهند شد. مسلما هدف آن‌ها از انجام این کار، افزایش تعداد بازی‌بازان و آشنایی بیشتر با این بازی‌ها است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این دو بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید