دارندگان پلی‌استیشن ۴ تا مدت محدودی می‌توانند به تجربه رایگان GTA Online بپردازند

4 مرداد 1397 - 17:15

به مناسبت عرضه بسته الحاقی After Hours در Grand Theft Auto Online، راکستار گیمز (Rockstar Games) اعلام کرد که دارندگان پلی‌استیشن ۴ برای مدت محدودی می‌توانند به صورت رایگان به تجربه GTA Online بپردازند. این بدان معناست، تا زمانی که این شرایط ادامه داشته باشد نیازی به پلی‌استیشن پلاس برای تجربه بازی ندارید.

از امروز تا تاریخ ۶ اوت (۱۵ مرداد ماه)، بخش آنلاین بازی به همراه تمامی به‌روزرسان‌های قبلی آن، برای بازی‌بازان فعلی رایگان خواهد بود. چه می‌خواهید به سراغ سرقت‌های بزرگ رفته و چه به دنبال شیطنت‌های کوچک غیرقانونی باشید، جهان آنلاین بازی بیشتر از همیشه در دسترس شما قرار گرفته است.

اما برای کسانی که ممکن است این اواخر سراغ سری Grand Theft Auto را نگرفته باشند باید گفت که Grand Theft Auto Online یک تجربه چندنفره است که اجازه می‌دهد تا ۳۰ نفر بازیکن در محیط جهان باز سن آندریاس از بازی Grand Theft Auto V به گشت و گذار بپردازند. مسابقات رقابتی، تجربه co-op و در مجموع ارائه آزادی کامل تا بتوانید آن‌طور که می‌خواهید بر خیابان‌ها حکومت کنید، بخشی از این دنیای عظیم است.

اگر چه بازی اصلی نیز همین آزادی را به شما ارائه می‌دهد، با این وجود بخش آنلاین این امکان را فراهم می‌آورد تا همراه با دوستانتان، بازیکنان دیگر را از پای درآورده و به گشت و گذار در محیط بازی بپردازید. اگر چه منتقدان در اوایل انتشار این حالت اغلب آن را با عبارت‌هایی همچون “تکراری” و “بدون زرق و برق” مورد انتقاد شدید قرار می‌دادند، با این وجود به‌روزرسان‌های بسیار زیادی از آن زمان با هدف بازنگری در بخش چندنفره و به منظور افزایش فاکتور لذت منتشر شد که به موجب آن حال تجربه این بازی واجب‌تر از قبل شده است.

چیزی که این حالت را بهتر هم می‌کند این است که بر خلاف شخصیت‌های پیش‌فرض بازی در بخش تک‌نفره، بازیکنان می‌توانند در حالت آنلاین شخصیت‌های شبیه به خود را بسازند. در ادامه توضیحات ویکی لیست در خصوص بخش چندنفره آنلاین بازی را می‌خوانید:

یک بخش آموزشی یک ساعته، بازیکن را با حالت‌های مختلف بازی، رانندگی، مبارزات و مکانیزم‌های پیشرفت در بازی آشنا می‌کند. داستان در بخش چند نفره محور اصلی نیست، با این وجود این بخش به عنوان دنباله‌ای برای بخش داستانی تک نفره عمل می‌کند و شخصیت‌های بخش تک نفره در تعریف آن نقش دارند.

بسته الحاقی After Hours در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید