ویدئو گیمفا: عنوانی که نباید از دست بدهید…| بررسی ویدئویی بازی VAMPYR

۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

سلام و درود خدمت تمامی کاربران و مخاطبین بزرگوار و فهیم وبسایت بزرگ گیمفا. امیدوار هستم که چرخ های زندگی بر وفق مرادتان بچرخد و در خوبی و خوشی و سلامتی کامل به سر ببرید. نوبت به یک ویدئوی نقد و بررسی دیگر رسیده که قصد داریم ساخت این ویدئوها را با کیفیت هر چه بهتر نسبت به گذشته ادامه دهیم و با استفاده از نظرات شما هر روز کار را باکیفیت تر کنیم تا نزدیک به سطحی که شایسته شماست شویم. همان طور که می دانید از حدود ۳ سال قبل با تلاش و کوشش زیاد و با حمایت ها راهنمایی های شما موفق شدیم تا بخش نقد و بررسی ویدئویی گیمفا را راه اندازی کنیم که به صورت مرتب و منظم برای شما تقریبا هر هفته منتشر شود و کاربران عزیزمان از آیتم های ویدئویی نیز لذت ببرند. بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وب سایتهای بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت گیمفا نیز تکمیل گردد. همچنین قصد داریم تا بازی های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آنها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به بازی های مورد علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم. شما می توانید در این قسمت تمامی ویدئوهای نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … که تاکنون تقدیم شما کرده ایم مشاهده نمایید.

بررسی ویدئویی بازی VAMPYR

ویدئویی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، بررسی یکی از عناوین جدید و بسیار خاص است که شاید بسیاری از شما دوست داشتید که آن را شاهد باشید تا هر چه بیشتر و با توجه به تصاویر و ویدئوهای این بازی، در مورد آن تصمیم بگیرید. صحبت از عنوانی اکشن نقش آفرینی جذاب و خاص به نام VAMPYR است. پس از انتشار نقد متنی این عنوان، امروز شاهد بررسی ویدئویی از این بازی عمیق، دوست داشتنی و “به طور شدیدی Underrated” خواهید بود. همان طور که می دانید VAMPYR سرانجام پس از مدت ها عرضه شد و بازخوردهای خوب و مثبتی را از سوی منتقدان و بازیبازان دریافت نموده است ولی به عنوان شخصی که این بازی را حدود ۷۰ ساعت بازی کرده و آن را به طور کامل و ۱۰۰ درصد به اتمام رسانده است، خدمتتان عرض میکنم که قضیه این بازی نیز درست مانند اردز او فالن و Surge شده است و باز هم یک متای ۷۳ به آن داده اندریال در حالی که وقتی آن را بازی می کنید و به عمقش فرو می روید، با ۸۰ شخصیت درون بازی صحبت می کنید که تک تکشان داستان خاص خود و ماموریت دارند، در معرض سخت ترین تصمیمات قرار می گیرید، برخی باس فایت های عالی را تجربه می کنید و ۴ پایان بندی جذاب با ساختار مستحکم را.شاهد هستید، آن وقت است که می گویید “آقا این چه وضعشه!! اینا به یک ساعت بازی کردن نمره میدن!!!؟”

VAMPYR

واقعا هم اگر این را بگویید حق دارید، زیرا عنوانی که بتواند یک نقش آفرینبی باز قدیمی را ۷۰ ساعت مشغول کند حتما باید خصوصیاتی  بسیار ویژه داشته باشد. بعد از نقد متنی که با حدود ۱۵ ساعت بازی کردن برای شما نوشته بودم، اکنون این ویدئو بعد از ۷۰ ساعت تجربه عمیق بازی، دیگر پاسخ تمام سوال ها و تردیدهایتان را در مورد VAMPYR می دهد. سعی کرده ایم در این ویدئو به صورت مفید و مختصر و با ارائه تصاویری جذاب از بازی، شما را با آن آشناتر کنیم و با دیدن ویدئو، تمام مواردی که می خواهید از این بازی دستگیرتان شود. قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جدید آن ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر را برای شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران گیمفا فقط و فقط بهترین هاست و معرفت را نمی شود با چیزی جبران کرد. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب گیمفا لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نقد و بررسی ویدئویی و اختصاصی گیمفا از بازی VAMPYR جلب می کنم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما خوبان هستیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید