دمو قابل بازی Beware منتشر شد + تریلر

۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

Beware یک بازی در سبک وحشت و بقا است که در آن کل زمان بازی را در یک دنیای جهان باز با زمینه قهوه‌ای و پشت فرمان یک ماشین اسقاطی خواهید گذراند. دشمنان در تلاش بر نگه داشتن ماشین و یا خارج کردن آن از جاده هستند تا شما را به قتل برسانند.

بازی به نظر جالب می‌رسد و حال یک نسخه دمو قابل بازی نیز از آن منتشر شده است. البته این نسخه زودهنگام بازی است، بنابراین انتظار باگ‌ها را داشته باشید. با این وجود جلوه‌های بازی بسیار پرداخت‌شده به نظر می‌رسد. این دمو یک مرحله نیز دارد که در آن باید یک موجود اسرارآمیز را در داخل یک جنگل دنبال کنید. بازی‌بازان در تاپیک‌های مختلفی در Reddit در مورد جزئیات بیشتری از این مرحله صحبت کرده‌اند که برای جلوگیری از اسپویل مطالعه ‌آن‌ها را به خودتان واگذار می‌کنیم.

اما آنطور که از این صحبت‌ها برمی‌آید، به نظر با یک بازی درگیرکننده و ترسناک طرف هستیم. همه در مورد حس پارانویایی بازی در هنگام رانندگی و این که هر لحظه امکان دارد کسی یا چیزی شما را تعقیب کند، صحبت می‌کنند. این نکته که تعداد دشمنان بازی کم است آن را ترسناک‌تر نیز می‌کند، چرا که زمان بیشتری در بین لحظات اکشن بازی ایجاد می‌شود که باعث افزایش بیشتر تنش و ترس شما خواهد شد.

اگر تمایل دارید که گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید، ویدئو ۵ دقیقه‌ای زیر را که توسط یکی از کاربران یوتیوب آپلود شده است را تماشا کنید. نورپردازی بازی و افکت‌های آبی که بر شیشه‌های ماشین قرار دارد، عالی به نظر می‌رسد. در مجموع جلوه‌های بازی، زیبا کار شده است به گونه‌ای که دیدن یک موجود از آینه عقب ماشین می‌تواند بسیار وحشتناک باشد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

در نظر داشته باشید که نام بازی اخیرا به Beware تغییر یافته است و قبلا با نام Driving Survival شناخته می‌شد. این بازی هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید