بخش Path of Exile: Delirium هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

از امروز، به‌روزرسانی Delirium در دسترس بازی‌بازان عنوان Path of Exile قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند تا اعماق Delirium را کاوش کرده و ابزار آلات جدید دریافت کنند.

در Delirium، شما با سرزمینی مه گرفته سر و کار دارید که طبق گفته‌ی سازندگان، با بدترین ترس‌هایتان در آن روبرو می‌شوید. هر چه بیشتر در این منطقه به جلو بروید، دشمنان شما نیز سخت‌تر می‌شوند و در نتیجه پاداشی که در ازای شکست آنان دریافت می‌کنید، بیشتر می‌شود. در این به‌روزرسانی، علاوه بر منطقه‌ی Delirium، شاهد اضافه شدن مهارت‌ها و آیتم‌های جدید و منحصر به فردی هستیم.

علاوه بر این موارد، با نوع جدیدی از سیستم Cluster Jewel نیز روبرو هستیم. با استفاده از این سیستم، اکنون شما می‌توانید مهارت‌های همیشه فعال شخصیتتان یا به اصطلاح، مهارت‌های Passive خودتان را قوی‌تر کرده یا مهارت‌های جدیدی بدست آورید. همین موضوع می‌تواند برتری نسبی بسیار عالی در مبارزات برای شما ایجاد کند، پس حتما از آن استفاده کنید.

به‌روزرسانی و لیگ Delirium هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و در هفته‌ی آینده، دارندگان دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز از آن بهره‌مند خواهند شد. ما همچنین مطلع هستیم که تیم سازنده در حال توسعه‌ی نسخه‌ی دوم این بازی است که در ان شاهد اضافه شدن بخش داستانی جدید، ۱۹ کلاس جدید و بسیاری موارد دیگر خواهیم بود. این نسخه برای انتشار در اواخر سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید