برچسب Only on PlayStation از سایت God of War حذف شد | انتشار برروی رایانه‌های شخصی؟

PC ، PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار مهم ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

آیا روند عرضه‌ی بازی‌های انحصاری سونی برروی رایانه‌های شخصی تنها به Horizon Zero Dawn محدود می‌شود؟ به نظر می‌رسد که شاید God of War بخواهد این راه را ادامه دهد.

پیش از این رئیس استودیوهای جهانی سونی بیان کرده بود که قرار نیست تمامی بازی‌های انحصاری این شرکت برای رایانه‌های شخصی عرضه شوند. با این حال، بازی Horizon Zero Dawn همچنان قرار است که در آینده برای این پلتفرم محبوب منتشر شود. اگر تغییرات جدید سایت پلی‌استیشن را واقعی در نظر بگیریم و از آنان به عنوان یک اشتباه یاد نکنیم، به نظر می‌رسد که God of War 2018 نیز می‌خواهد که چنین راهی را در پیش بگیرد.

اگر به سایت God of War مراجعه کنید، متوجه می‌شوید که برچسب «Only On PlayStation» دیگر برای این بازی قرار ندارد. شاید این مورد چندان به نظر شما مهم نباشد، ولی خصیصه‌ی تمامی بازی‌های انحصاری سونی همین برچسب بوده و پیش از این نیز با نبود این برچسب برروی Death Stranding شاهد آن بودیم که این عنوان برروی رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد.

این موضوع را نیز در نظر بگیرید که کارگردان این بازی اعلام کرده بود که مشتاقانه منتظر فرصتی برای انتشار God of War برروی رایانه‌های شخصی است، ولی این تصمیم خارج از گستره‌ی قدرت او است. با این حساب، یا اشتباهی کوچک در سایت God of War رخ داده، یا این که شاهد عرضه‌ی یکی از بزرگ‌ترین انحصاری‌های تاریخ سونی برروی رایانه‌های شخصی هستیم. نظر شما کدام یک است؟

هر فرضیه که درست باشد، از محبوبیت این عنوان کاسته نمی‌شود. شما می‌توانید برای دریافت پس‌زمینه‌هایی با کیفیت و شگفت‌انگیز، به بازی‌ به روایت تصویر | والپیپر‌های بازی God of War 2018 مراجعه کنید. همچنین اگر برای نسخه‌ی بعدی این سری مشتاق هستید، می‌توانید مقاله‌ی قبله‌گاه خدایان نورس | نکاتی که می‌توانند نسخه‌ی جدید God of War را حتی بهتر از قبل کنند را مطالعه کنید.

12345678910(52 رای, میانگین آرا 7٫31 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید