گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نقد‌ها و نمرات عنوان God of War منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

نمرات بازی ها
نقد‌ها و نمرات عنوان God of War منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

کمتر از یک هفته تا زمان انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار God of War باقی مانده و حال به تازگی نقدها و نمرات این عنوان نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

هنگامی که به عنوان God of War فکر می‌کنیم اولین چیزی که به ذهنمان خطور می‌کند این است که این سری چگونه توانسته به یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی تبدیل شود. نقش استودیوی سانتامونیکا و به خصوص کوری بارلاگ، کارگردان این عنوان را نمی توان نادیده گرفت که در شکل گیری آن نقش بسزایی داشته اند. در سال ۲۰۱۴ و طی مراسم PSX کوری بارلاگ رسما از نسخه جدید God of War خبر داد. مطمئنا این موضوع و بازگشت کوری بارلاگ آن هم به عنوان کارگردان، بسیار خبر بسیار خوشحال کننده ای به نظر می‌رسید اما مسئله مهمی که مطمئنا سازندگان با آن روبرو بوده و کنجکاوی بسیاری از کاربران را برانگیخت این بود که بازی قرار است چه داستانی را روایت کند زیرا تمامی نسخه‌های پیشین بر روی اساطیر و خدایان یونانی تمرکز داشته و اگر سازندگان به مانند Ascention به سراغ پیش در آمد دیگری می‌رفتند، احتمال شکست دوباره این پروژه وجود داشت. بنابراین تیم سازنده تصمیم به توسعه ریبوت و انتخاب اساطیر نورس ( اسکاندیناوی) گرفته که بسیار ایده جالبی به نظر می‌رسد. God of War می‌خواهد این بار داستان عمیق‌تر و شخصی‌تری از کریتوس را روایت کند و از همین روی داستان بازی او را نه یک خدای جنگ بلکه یک پدر نمایش می‌دهد. به نظر می‌رسد God of War دوباره رشد کرده است و قصد دارد در کنار پایبندی به میراث خود سبک جدیدی را ارئه داده و دنیای جدیدی را معرفی  کند و از این روی به یکی از بهترین های این فرانچایز تبدیل شود.

به تازگی نقدها و نمرات عنوان God of War منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت( این پست بروز رسانی می شود):

IGN 10/10

من یک بازی اکشن فوق العاده را از God of War انتظار داشتم و این عنوان چنین تجربه‌ای را به صورت فوق العاده‌ منتقل کرده است. اما انتظار نداشتم که این عنوان یک سفر هیجان انگیز بوده و تجربه‌ای باشد که هر قسمت آن یک شاهکار است. این عنوان بازی است که در آن کریتوس به یک پدر پیچیده، هیولا و یک جنگجو تبدیل می‌شود که هم در میدان مبارزه باید بجنگد و هم اینکه جنگیدن را به پسر خود نیز آموزش دهد؛ آن هم در دنیایی مملو از خطرات که پیوسته در حال تغییر است. هم در زمینه گیم پلی و هم در زمینه یافتن افسانه‎های بازی، پاداش‌هایی وجود دارد که من با کامل کردن دستاوردهای بازی به آن‌ها دست یافتم. حساسیت زیادی که سازندگان برای خلق جهان بازی، شخصیت‌ها و همچنین گیم پلی آن به خرج داده اند، تجربه ای هیجان انگیز و به یاد ماندنی را رقم زده است.

Vgames 10/10

God of War به ستاره اصلی سونی میان مجموعه بازی‌های انحصاری این شرکت مبدل شده و در این موضوع هیچ شکی نیست که هر بازی‌بازی که کنسول پلی استیشن ۴ دارد، باید این عنوان را تجربه کند.

Gameplanet 10/10

God of War تعریف دوباره‌ای از یک حماسه است؛ یک پیروزی بزرگ برای استودیوی سانتا مونیکا و یک دلیل بسیار مهم برای داشتن کنسول پلی استیشن ۴٫

USgamer 10/10

این دقیقا همان طوری است که یک ریبوت باید ساخته شود. پس از اینکه کریتوس راه خود را گم کرد، استودیوی سانتا مونیکا عنوان God of War را در مسیر جدیدی قرار داد. God of War دارای یک شخصیت پویا‌تر(کریتوس) همراه با یک پشتیبانی عالی(آترئوس)، سیستم مبارزات فوق العاده و از نظر گرافیکی، یکی از بهترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ تا به امروز می باشد.

Guardian 10/10

بسیار نادر است عنوانی را پیدا کنیم تا از نظر محتویاتی که در نظر دارد تا به مخاطب ارائه دهد، کامل باشد. God of War یک تنظیم کننده و یک هدف گذار استاندارد است چه در زمینه فنی و چه در زمینه داستان پردازی. God of War عنوانی است که تا مدتی پیش ساخت آن غیر ممکن بود.

PlayStation LifeStyle 10/10

God of War یک بازسازی حماسی از یک فرانچایز حماسی است. تکامل شخصیت کریتوس می توانست کاملا اشتباه پیش برود اما استودیوی سانتامونیکا این فرانچایز را طوری ادامه داد که واقعا شایسته آن است. روایت گونه بودن بازی بسیار دوست داشتنی است و این موضوع کریتوس را به شخصیت مبدل کرده است که در عین خشن و بی رحم بودن به مانند گذشته، باید از پسرش نیز محافظت کند. بازسازی و بهبود سیستم مبارزات بازی تجربه آن را  لذت بخش تر و متنوع تر می سازد. عملکرد فوق العاده بازی از لحاظ گرافیکی و صداگذاری نشان میدهد که سفر به هریک از سرزمین های افسانه ای یک تجربه مهیج و لذت بخش است. God of War یک عنوانی است که حتما باید آن را تهیه کرد؛ عنوانی که مطمئنا ارزش صبر کردن را دارد.

Polygon 10/10

در یک جمله، بازی God Of war یک دنیای بسیار پیچیده است. هر قسمت از بازی در نوع خود بسیار عالی بوده ولی مهم‌تر از آن دارای چشم انداز بزرگتری است. بسیاری از طرفداران سر سخت و قدیمی این فرانچایز از این موضوع وحشت دارند که این بازی یک God of War واقعی نیست؛ بله آن‌ها حق دارند زیرا بازی پیش روی ما حتی از آن هم بهتر است.

GamesRadar+ 10/10

یکی از بهترین لحظات تاریخ پلی استیشن، کریتوس برای مخاطبان جدید دوباره باز سازی شده و در عین حال برخی از ویژگی‌های قدیمی خود که از وی  خدای جنگ ساخته اند را هنوز حفظ کرده است.

We Got This Covered 10/10

God of war را نمی توان چیزی جز شاهکار خطاب کرد؛ از تمرکز بازی بر روی داستان سرایی گرفته تا دنیای شگفت انگیز و مبارزات فوق العاده رضایت بخش آن. همه و همه استاندارد جدیدی را به وجود آورده اند که بازی‌های AAA در آینده باید به چنین استانداردی برسند.

DualShockers 10/10

مبارزات بازی God of War پس از تسلط بر آن، یکی از بهترین مبارزاتی بود که من تجربه کرده‌ام. کریتوس طوفان مرگ و ویرانی می‌شود؛ دفع حملات دشمن، ضربه با سپر، چرخیدن به دور دشمنان و تکه تکه کردن آن‌ها، نبرد کریتوس با هیولاهای نزدیک به وسیله مشت و لگد نمونه‌هایی از این موارد هستند. در عین حال کریتوس قادر است تبر خود را به سمت دشمنان دور دست پرتاب کند و سپس تبر را به دستان خود باز گردانده تا دو دشمن دیگری که در پشت وی قرار دارند را نیز تکه تکه کند؛ آن هم قبل از اجرای حرکت تمام کننده. مبارزات بازی بسیار سریع، پیچیده، اعتیاد آور و هیجان انگیز بوده ولی با این حال هیچ گاه احساس نکردم که کنترل بازی از دست من خارج شده است.

Game Revolution 10/10

عنوان God of War نمونه خوبی است به این منظور که نشان دهد کنسول پلی‌استیشن ۴ دقیقا باید چه چیزهایی(عناوینی) را ارائه دهد و به نظرم هرگاه بخواهیم از نسل هشتم یاد کنیم، God of War اولین عنوانی است به ذهن ما می‌آید. گرافیک، صداگذاری، مبارزات، داستان و دنیای بازی همه دست به دست هم داده اند تا محصول نهایی بسیار منحصر بفرد شده و نشان دهد که چرا بازی‌های ویدیویی یک هنر هستند. هنگامی که در ارتباط با داستان پردازی صحبت می‌کنیم، God of War با بهترین رمان و فیلم‌های سینمایی برابری خواهد کرد. اگر شما از کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید، باید حتما این عنوان را تجربه کنید؛ در غیر این صورت باید برای تجربه God of War به فکر تهیه کنسول پلی‌استیشن ۴ باشید.

Wccftech 10/10

God of War یکی از معدود عناوینی است که می‌تواند سرنوشت یک نسل را تعیین کند. مبارزات کریتوس به بهترین نحو بازسازی شده و سرزمین  Midgard مملو از شگفتی‌ها و در عین حال خطرات زیادی است که باید آن‌ها را کشف کرده و بر تهدید‌ها غلبه کنید. تقریبا به اندازه طول عمر کنسول پلی استیشن ۴ زمان برد تا شاهد ماجراجویی جدید کریتوس باشیم اما این عنوان واقعا ارزش صبر کردن را داشت. هنوز سفر و ماجراجویی استودیوی سانتامونیکا به پایان نرسیده است اما آن‌ها بار دیگر نشان داده‌اند که چگونه کریتوس می تواند یکی از بهترین ضد قهرمان‌های حاضر در بازی‌های ویدیویی باشد.

Game Informer 9.8/10

باز‌سازی شخصیت کریتوس و شکل و شمایل جدید آن اولین چیزی است که مخاطب را به خود جذب می‌کند اما در مجموع این موضوع با تکامل این فرانچایز همبستگی دارد؛ کریتوس شخصیتی خشونت طلب و یک قاتل بی رحم بود که دریای خون به راه می انداخت اما حالا بازی با بازخلق او و طراحی دوباره مبارزات وی، فضایی را برای استراتژی بیشتر در مبارزات به وجود آورده است. سکانس‌های اکشن و لحظات هیجان‌انگیز همچنان در بازی وجود داشته اما در این نسخه به بلوغ و عمق بیشتری دست یافته اند. God of War از گذشته خود درس‌های زیادی گرفته اما در عین حال سعی می‌کند تا با در پیش گرفتن مسیر هیجان انگیز فعلی، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های این نسل ظاهر شود.

Playstation Universe 9.5/10

در عنوان God of War، داستان و گیم پلی بازی با یکدیگر متحد شده تا یک ماجراجویی به یاد ماندنی را خلق کنند.  داستان شروع دوباره کریتوس بسیار استادانه نوشته شده، از نظر احساسی بسیار تکان‌دهنده بوده و یک چالش بسیار هیجان انگیز است.

Everyeye.it 9.5/10

God of War تغییر کرده است. این نسخه، فرانچایز God of War را به یک عنوان اکشن ماجراجویی تبدیل کرده است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به اکتشاف در بازی بپردازند. همچنان ریشه بازی دست نخورده باقی مانده که به خوبی در هنگام مبارزات و یا صحنه‌های خشونت آمیز بازی قابل مشاهده است. هرچه که داستان بازی پیش‌ رفته و ماموریت‌های فرعی آن آزاد می‌شوند، God of War ثابت می‌کند که یکی از غنی ترین و شگفت انگیز ترین ماجراجویی‌های سه نسل اخیر است. فروش این عنوان به قدری خوب خواهد بود که مطمئنا شما را شگفت زده می‌کند.

GameSpace 9/10

God of War بازی کاملی نیست اما دقیقا بازسازی مناسبی از این فرانچایز می‌باشد که به آن احتیاج داشته است. God of War عنوانی است که تجربه آن واجب بوده و اگر دارای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید، باید حتما آن را تهیه کنید.

GameSpot 9/10

در بسیاری از جهات، God of War دقیقا مشابه نسخه‌های قدیمی این فرانچایز است. یک بازی اکشن تماشایی با موسیقی‌های حماسی، هزینه تولید بالا و مبارزات طاقت‌فرسا که با پیش روی در بازی شاهد پیشرفت چشم‌گیر آن خواهیم بود. آن‌چه شما را شگفت زده می‌کند داستان بازی می‌باشد که بسیار پخته شده است. دقیقا به مانند کریتوس، عنوان God of War نیز به مانند گذشته تجربه خوبی بوده اما نشان می‌دهد که همچنان نیاز به پیشرفت دارد. اگر God of war دچار نوآوری‌های زیادی شده برای بهتر شدن آن است و اگر سازندگان تصمیم گرفته‌اند که همچنان قسمت‌هایی از گذشته را در بازی حفظ کنند( منظور دارا بودن ویژگی‌هایی از گیم پلی نسخه‌های قدیمی) مطمئنا این موضوع به سود آن خواهد بود. کریتوس دیگر یک فرد خشمگین قابل پیش بینی نبوده و God of War نیز دیگر یک عنوان اکشن قدیمی نیست. با این بازسازی(ریبوت)، God Of war مسیر جدیدی را در پیش گرفته که نوید یک ماجراجویی هیجان انگیز را در نسخه‌های آینده می دهد.

VideoGamer 9/10

God of War به تعادل خوبی میان حماسی یا عرفانی بودن و میان خشونت آمیز یا کم خشونت بودن دست یافته است. این عنوان قطعا یکی از جالب‌ترین نسخه‌های سری خدای جنگ تا به امروز است.

Metro GameCentral 9/10

God of War این فرانچایز را با تغییرات عمده ای روبرو کرده است که با سیستم کاوش و مبارزات هیجان انگیز ولی کمی کم‌عمق همراه با داستان پردازی آن هم‌خوانی دارد.

New Game Network 8/10

God of War یک فرانچایز قدیمی و کلاسیک را به یک بازی مدرن تبدیل کرده و نتیجه نهایی آن بسیار چشم‌گیر، جلا یافته و از نظر بصری تحسین برانگیز است که برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به مانند یک بمب عمل کرده و در کنار آرشیو بازی‌های انحصاری شرکت سونی آقایی می‌کند. این بازی محتویات بسیاری داشته و سیستم مبارزات بهبود یافته آن مطمئنا کاربران تازه وارد را سرگرم می‌کند؛ در حالی که هواداران قدیمی این فرانچایز، از نیمه دوم این ماجراجویی بیشتر لذت خواهند برد.

Edge Magazine 8/10
اگرچه شاید گذراندن ۳۰ ساعت با بدترین ضد قهرمان بازی و فرزند کوچکش خیلی تجربه جالبی نباشد اما در انتها هنگامی که این سفر هیجان‌انگیز ولی خسته کننده به پایان رسید، شما بسیار خوشحال هستید که در این سفر همراه آن‌ها بوده‌اید.

TheSixthAxis 8/10

God of War دچار تغییرات زیادی دشه که به نظر می‌رسد در رابطه با این تغییرات از عناصر محبوب بازی‌های امروزی الهام گرفته شده است؛ به مانند نیمه جهان باز بودن بازی، سیستم غارت و داستان پردازی که البته عملکرد خوبی داشته اند. God of War به گونه ای تغییر یافته که شاید برای بسیاری از طرفداران خوشایند نباشد. اگرچه خوشبختانه مبارزات خشونت آمیز و رضایت بخش آن نشان از این دارند که هنوز این فرانچایز هویت خود را حفظ کرده است. اگر تا به‌حال این موضوع برای شما روشن نشده بود باید گفت که به نظر می‌رسد این عنوان شروعی برای یک سه گانه جدید از فرانچایز God of War باشد که نسخه اول آن شروع بسیار خوبی بوده است.

Twinfinite 8/10

با وجود انتقاد و اعتراض‌های من در ارتباط با آترئوس و مشکلات بازی، God of War همچنان بازی بسیار آسانی است که نمی‌توان آن را به تمام کاربران پلی‌استیشن ۴ توصیه کرد. شخصیت محبوب کریتوس بازگشت باشکوهی داشته است اما با وجود انتخاب افسانه‌های نورس برای این بازی، هنوز ماجرا‌های بسیاری وجود داشته که God of War برای پیشرفت این فرانچایز در آینده، می‌تواند به آن‌ها بپردازد.

GameCritics 7.5/10

داستان بازی در ارتباط با نظم و خویشتن‌داری می‌باشد اما عجیب است که به نظر می‌رسد هنوز جای کار بسیاری دارد. این یک God of War جدید است؛ امیدوار کننده اما بی هدف. من کریتوس جدید را دوست دارم اما امیدوارم ماجراجویی بعدی وی متمرکز‌تر بوده و البته کریتوس نیز کارهای جالب‌تری برای انجام دادن داشته باشد.

12345678910(141 رای, میانگین آرا 9٫04 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Hunter گفت:

  بهترین بازیه نسل تا اومدن لست Cool

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 196Thumb up 57Thumb down
  • Wolfhound گفت:

   بعد از دیدن امتیاز ها به صورت ناخودآگاه آهنگ تم کریتوس در ذهنم پخش شد

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 62Thumb up 5Thumb down
  • sm2018 گفت:

   این نظر به دلیل تعداد بالای رای های منفی مخفی شده است، برای نمایش نظر اینجا کلیک کنید..

   50Thumb up 304Thumb down
   • hosiarez گفت:

    اولن که فقط یه احمق میتونه همچین نظرای مسخره ای بده دومن تویه احمقی که راجب بازی نظر میدی اول یکم فکر کن تو اگه درکی از بازی داشتی یکم به تکسچرایی که به زیبایی پیاده شدن نگاه میکردی خودت میفهمی چقدر حرفت مسخرست

    نظر محبوب به انتخاب کاربران 55Thumb up 20Thumb down
   • Arash.khs گفت:

    من مطمئمنم تو از سری های قبلی گاد آف وار هم خوشت نمیاد و با وجود تمام عقده های که از این بازی و نسخه های قبلیش داری نمره تو به این بازی به…..هیچ کسی هم نیست

    7Thumb up 2Thumb down
   • vahidsparda021 گفت:

    نظرتو واسه خودت نگهش دار.عالم ادم دارن از بازی تعریف میکنن کیف میکنن از یه همچین بازی.بعد یه ادمی اماتور مث تو ایراد میگیری اصلا تو کی هستی بشین قارچ خور بازی کن چیکار به این بازی داری در حد این شاهکار سونی نیستی

    6Thumb up 1Thumb down
 2. ehsan really gamer گفت:

  خدایی روتون میشه از بازی تعریف کنید ؟شما که تا دیروز میکوبوندینش و میگفتن این گاد نیست و گیم پلی تکراری داره

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 274Thumb up 29Thumb down
 3. Silas_34 گفت:

  این صفحه رو هم پر کنید Grin ROTFL

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 93Thumb up 10Thumb down
 4. mojy_star گفت:

  بازی شامل مینی گیم ها (Extera content) و حالت چند نفره هست یا فقط خود بازیه ؟

  24Thumb up 5Thumb down
 5. vergil2max گفت:

  بعد از کمی جستجو توی سایت متا چیزهای جالبی دیدم که دوست دارم بگم.
  در حال حاضر خدای جنگ دومین انحصاری برتر کل تاریخ سونی هست و برترین انحصاری سونی بازی شاهکار و گوتی سال ۲۰۰۹ یعنی بازی انچارتد ۲ هست.البته باید قبول کرد متای ۹۵ گاد با متای ۹۸ نسل قبل برابری میکنه.به همین خاطر بنظرم لایق بالاتر از اخرین ما باشه.البته در حق اخرین ما کم ظلم نشد موقع انتشار نمراتش.به هر حال گاد و اخرین ما هر دو از یک خانواده هستن.
  ۱-Uncharted 2: Among Thieves با متای ۹۶ از ۱۰۵ نقد.
  ۲-God of War با متای ۹۵ از ۸۳ نقد.
  ۳-The Last of Us با متای ۹۵ از ۹۸ نقد
  ۴-LittleBigPlanet با متای ۹۵ از ۸۵ نقد.
  ۵-Gran Turismo 3: A-Spec با متای ۹۵ از ۵۴ نقد.
  اینم ۵ بازی برتر تاریخ سونی از لحاظ متا.لازم بگم که دو بازی Tekken 3 و Gran Turismo متاشون ۹۶ ولی تعداد نقداشون خیلی پایین.

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 63Thumb up 7Thumb down
 6. Parsa2002 گفت:

  چطوری به این بازی ۸۰ میدن؟

  ولی خب بازهم نمره ۹۵ معلومه دهن همه مخالفین را بسته

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 57Thumb up 6Thumb down
 7. Ho3ein Maddah گفت:

  چی خوشن اینا خخخخخخخخ
  خوش باشین Smile

  18Thumb up 124Thumb down
 8. Hd_is_1 گفت:

  پیش خرید کردم منتظرتم کریتوس کبیر

  28Thumb up 8Thumb down
 9. اریک کارتمن گفت:

  متای ۹۵!!! هنوز باورم نمیشه Shock خداکنه همینجوری بمونه پایین تر نیاد ضد حال بهمون نزنه، کریتوس تو نسخه سوم انتقامشو از زئوس گرفت تو این نسخه اومده انتقامشو از رد دد بگیره !!! چه سالی بشه امسال !

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 49Thumb up 9Thumb down
  • Parsa2002 گفت:

   به احتمال زیاد گوتی میشه
   اگرم نشه صد در صد جزو کاندید ها هست
   ولی خب برای من نه تنها بهترین بازی سال بلکه بهترین بازی عمرم خواهد شد

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 44Thumb up 4Thumb down
  • vergil2max گفت:

   کریتوس تو نسخه سوم انتقامشو از زئوس گرفت تو این نسخه اومده انتقامشو از رد دد بگیره !!!
   حرف باحالی بود Yes .امیدوارم بتونه شکستش بده و احتمالا هم میتونه مگه اینکه متای ردد دد۲ از ۹۲ عبور کنه.حتی با این متای کمتر هم چون انحصاری نیست راحت گوتیش میکنن.
   نمیدونم چرا همون سالی که سونی یک ابر شاهکار منتشر میکنه راکستار هم یک بازی منتشر میکنه.
   متال گیر سالید ۴ و جی تی ای ای وی.
   ردد دد و گاد اف وار ۳.
   اخرین ما و جی تی ای وی.
   امسالم رد دد ۲ و گاد اف وار.
   ۴ دفعه هم نامرد برد.دی.امیدوارم کریتوس انتقام همه را بگیره

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 46Thumb up 0Thumb down
   • vergil2max گفت:

    منظورم یک انحصاری ابر شاهکار و لایق گوتی
    ۲۰۰۸
    ۲۰۱۰
    ۲۰۱۳
    ۲۰۱۸
    اشتباه شد باید میگفتم-هر سه دفعه را هم برد نامرد.امیدوارم ایندفعه کریتوس انتقام همه را بگیره.

    15Thumb up 2Thumb down
    • اریک کارتمن گفت:

     سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ خداییش حق سونی بود ولی ۲۰۱۰ راک استار اوج کارش رو با رد دد نشون داد ردددی که تو همه چیز کامل بود و داستان فوقالعادش حالا حالا هم تو ذهنمون میمونه و فراموش نمیشه و خداییش گوتی حقش بود ولی امسال فرق کرده کریتوس برا خودش جان مارستونی شده یه مرد سنگین با تجربه و به فکر خونواده ! و رد دد ۲ چون وقایع قبل نسخه یک هستش دیگه جان مارستون جان مارستون نیست برا خودش کریتوسیه یه مرد وحشی و بیرحم ! همراه با ارتور مورگان !!! واقعا امسال سال فوق العاده ایه خیلی دوست دارم ببینم تهش چی میشه ولی همیشه مرد های خونواده دوست و مسیولیت پذیر موفق تر بودن مثل گرالت مثل جان مارستون مثل جوعل و نیتن که حقشونو خوردن ! و امسال هم سال کریتوسه Wink

     18Thumb up 4Thumb down
 10. اریک کارتمن گفت:

  اینا همه به کنار اون also on playstation 2 منو کشته Grin

  25Thumb up 3Thumb down
 11. all pacino گفت:

  دیروز اومدم سایت دیدم متا ۹۳ بعدش شد ۹۴ الان شده ۹۵ فکر کنم تا فردا ۱۰۰ رو پر کنه

  11Thumb up 7Thumb down
 12. gost of sparta گفت:

  مطمئنا باید گوتی بشه، به هر حال اگه گاد اف وار نبود پلی استیشن هم مثل تلویزیون های سیاه سفید کنار میرفت.

  15Thumb up 12Thumb down
 13. Kumatetsu گفت:

  دو تا نقد دیگه هم اضافه شد. جفتشون هم نمره ی کامل دادن. الان شد ۲۷ نمره ی کامل از ۸۵ نقد.

  12Thumb up 1Thumb down
 14. last_fighter گفت:

  این بازی بسیار خوبیه برای طرفداران جدید.
  بازی با ۷۰ درصد رضایت برای طرفداران قدیمی.
  بارلوگ نیازمند یک مشاور در طراحی باس فایت هست.
  بارلوگ نیازمند یک مشاور در طراحی سلاح های متنوع هست.
  این بازی خدای جنگه نه old man kratos.

  5Thumb up 9Thumb down
  • AmiraliJ38 گفت:

   کامنتت خیلی قدمیه و احتمالا اون موقع تو بازی رو پلی نداده بودی,اگه هنوز پلی ندادی بهت باید بگم که بهتره اینو پلی بدی چون این بازی سوپرایز خیلی خوبی برای طرفدارهای قدیمی داره. Smile

   0Thumb up 0Thumb down
 15. vergil2max گفت:

  متای ۹۵ واقعا فوق العادست ولی ای کاش متای بازی ۹۶ میشد تا بشه بهترین بازی تاریخ سونی همراه انچارتد ۲
  لعنت به اون نمرهای ۸-دی

  9Thumb up 3Thumb down
 16. PSFAN@COD گفت:

  چی‌بگم‌براتون از پایان بازی؟؟؟؟؟؟
  لعنتی ته ادرنالینه حیف تموم شد
  خدا رو‌شکر‌منتقد نیستم و الا به خاطر تموم شدن بهش ۰ میدادم (شوخی)

  8Thumb up 2Thumb down
 17. Last Of Us گفت:

  تو نسل ۸ نمره بالای ۸۵ گرفتن‌سخته چه برسه به ۹۵
  ۳۳ تا نمره ۱۰۰ داره این شاهکار

  خداییش وقتی میگیم سونی بهترین هستش باز یک سری نمیخوان تعصب رو کنار بزارن
  نزار اقا کی ضرر‌میکنه؟ شرکت سونی؟ من؟
  خودت فقط خودت Chic

  12Thumb up 2Thumb down
 18. Nima.1371 گفت:

  یه مشت بی سواد به بازی دادن ۸٫متای این عنوان نباید زیر ۹۸ می شد.متاسفم برا جامعه ی منتقدا.هیچ کس هیچ ایرادی نتونس بگیره.بعد نمره کم داده.

  15Thumb up 1Thumb down
 19. ASSADullah گفت:

  من نمی دونم اینایی که بهش ۸ دادن.
  فازشون چیه، خوب حداقل نکات منفی بازی رو بگن تا ما هم بدونیم.
  ۸ داده بعد زیر کلی از بازی تعریف کرده.
  نکات منفیی که گفتن:
  ۱٫ نیمه جهان باز بودن بازی، اصلا واقعا این مورد منفی تازه ایده کل بازی بوده بعد میگن برای طرفداری قدیمی خوب نیست،
  چی میگن برای خودشون قدیم تر از من شاید پیدا نشه. کمبو ها هم تو هر سری پیشرفت داشتن
  من واقعا نمی دونم ۸
  شمایی که ۸ دادید آخه….. ک…… ت…. پ
  Ign 10 داده شما چی برای خودتون شر ور میگوید.
  نه این GOD OF WAR خداییش بیشتر از ۹۵ حقش بود

  10Thumb up 2Thumb down
  • last_fighter گفت:

   نقص های بازی را قبول کنیم.جهان باز بودن برای بازی که ۴ شماره رسمی hack and slash بوده بی معنی هستش.
   نمره ۸ نمره بدی نیست.
   gta بازی نمیکنیم.درباره خدای جنگ حرف میزنیم.
   همه تابع سلیقه شما نمره نمیدن.

   5Thumb up 17Thumb down
   • vergil2max گفت:

    دادش نمره ۸ یک منتقد با نمره ۸ یک گیمر کلی فرق داره.یک منتقد باید همه بازی ها را به یک چشم ببینه و عادلانه نمره بده نه اینکه بدون هیچ دلیلی یا با دلایل نامعقول و الکی که شبیه بهانه ست از بازی نمره کم کنه.انگار مجبورش کردن بازی کنه.
    خب اگه خدای جنگ ایرادی داشت که لایق نمره ۸ بود اونوقت چرا خیلی از منتقدا ۱۰ دادن یعنی متوجه نشدن.نه مسئله این نیست.مسئله اینه که بعضی ها مریضن یا هیتر هستن یا به دنبال جلب توجهند و غیره.اگه نقدها را دیده باشید میبینید بیشتر تعریف کردن اما اخرش دو نمره الکی کم کردن.مثلا همین منتقد گیم اسپات یک نمره کم کرده بدون نکته منفی
    حرف من اینه که همه-چه منتقد و چه گیمر همه سبک بازی را دوست ندارن پس بهتر هر سبک و هر بازی را هر کی بازی و نقد نکن.اجباری که نیست.اصلا تریلر میزارن واسه همین.من به شخصه عاشق بازیهای نقش افرینی هستم به بازی مثل دارک سولز ٣ نمره کامل میدم اما نمرم به بازی شاهکار پرتال۲ شش یا هفت هست.هزارتا دلیلم واسه نمرم میارم.سلیقه ام اینطور دیگه چه کنم-بازی نمیکنم.پس بهتر اون منتقد عقده ای یا عشق یک سبک و گرافیک دیگه بازی مثل خدای جنگ و زلدا را نقد نکن و بسپار به یکی دیگه تا نر.نه تو حال طرفدارا.هنوزم تو کف نمره ۷ و ۶ که به زلدا دادن.منتقدای ابله
    بعدشم اینبازی نیاز به تحول اساسی و خوب داشت همونطور که انسانها به مرور نیاز به تحول دارن وگرنه ما هنوزم باید مثل انسانها اولیه لخت دور اتیش می نشستیم.دی
    من نمیگم گاد لایق متای ۱۰۰ که نیست بلکه میخوام بگم نمره ۸ برای همچین بازی واقعا پایین و بنظرم همه طرفدارهای واقعی گاد از این نسخه لذت میبرن.

    8Thumb up 0Thumb down
 20. navid1998 گفت:

  من امروز بازی کردم واقعا بهترین گادی بود که تا حال تو عمرم بازی کردم من از همون اولم گفتم کوری بارلوگ ثابت شدس ولی بازم یه سری میگفتن این اون گاد سابق نمیشه اره نمیشه بهتر از قبل میشه هر کی شک در خریدش نکنه ارزش داره

  11Thumb up 1Thumb down
 21. MS GAMER گفت:

  فوق العاده بود خدایی ترکوند ارزش این همه صبر رو داشت البته من یکم دیگه باید صبر کنم با اینکه این صبر کردن بشدت سخته

  5Thumb up 2Thumb down
 22. تپه خاموش گفت:

  آقایون و خانمها و جمیع ابناء ایران زمین . شما را سوگند می دهم حتی اگه خیلی هم پول دارید و نمی دونید چطور باید خرجش کنید . زیر بار ظلم و فساد نروید و god of war و ۵۰۰ هزار تومان نخرید . اگه کمی تحمل کنید این دندون لق طمع سودجویان کنده می شه و …. همه بعد از مدتی با قیمت مناسب بازیش می کنن با تشکر…

  13Thumb up 2Thumb down
 23. MS GAMER گفت:

  دوستان چن تا از دوستای من که فن دو آتیشه نسخه هایه قبلی بودن و خیلی از تغییر خوششون نمیومد بازی رو گرفتن و بازی کردن و ۱۸۰ درجه نظرشون عوض شده و همشون بشدت ازش تعریف میکنن و حتی یکی شون میگفت با اختلاف بهترین بازیی هست که بازی کردم این رو برای اون دسته از دوستان گفتم که یکم نگران تغییرات بودن

  11Thumb up 0Thumb down
 24. Alims گفت:

  بازیش عالیه یه سورپرایزم داره براتون سونی که تقریبا اخراش میفهمید فقط اینو بدونید که آتنا هم تو بازیه همینو بس امتیاز منم ۱۰ به بازی

  9Thumb up 6Thumb down
 25. Shabgard7 گفت:

  سرانجام تلاش ،تلاش و تلاش ..

  10Thumb up 1Thumb down
 26. TLOU گفت:

  اخری منظورش از مشکلات اترئوس و بازی چیه؟
  بازی اسون نیست و توصیه نمیکنه! بی معرفتیه دادن هشت به این بازی
  ی بازی دیگه چجوری باید باشه تا نمره ی کامل بگیره

  7Thumb up 1Thumb down
 27. poorya گفت:

  شاهکار نزدیک به متا ۹۶

  10Thumb up 1Thumb down
 28. […] و طرفداران رو به رو شد و توانست امتیاز متای فوق‌العاده ۹۵ را از بین ۱۰۱ منتقد کسب کند، در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین […]

  4Thumb up 1Thumb down
 29. Gears of war گفت:

  واقعا نقد فقط نقده GameCritics.حال میکنه ادم نقدو میخونه ROTFL

  3Thumb up 24Thumb down
 30. Silas_34 گفت:

  F**************CK!!!
  اون خری که ۷٫۵ داده رو ببینید!!!!!!! Really Pissed Really Pissed

  18Thumb up 4Thumb down
 31. MS GAMER گفت:

  جالبه به آنچارتد و هورایزن هم نمرات خیلی بدی داده نمیدونم چرا نقدهایه همچین آدم عقده ای رو منتشر میکنن

  13Thumb up 3Thumb down
 32. soosmar گفت:

  متای بازی که ۹۴ یعنی شاهکار واقعی . اکانت ترکیبی این بازی رو با قیمت ۶۷ هزار تومان تهیه خواهم کرد

  6Thumb up 10Thumb down
 33. TheScarface گفت:

  منتظر خالی شدن عقده های گیم کریتیکس سر لست ۲ هستیم

  21Thumb up 5Thumb down
 34. VAHID.B گفت:

  امروز تمومش کردم…عالی بود

  6Thumb up 2Thumb down
 35. vitto corleone گفت:

  واقعا بعضی از نقد ها مسخره هستن مخصوصا نقد آخر که من خوندم طرف با همه بازی های سونی مشکل داره

  15Thumb up 5Thumb down
 36. 00Pc Gamer00 گفت:

  لعنت بر باعث و بانیش که شد ۹۴

  20Thumb up 5Thumb down
 37. Kumatetsu گفت:

  لعنت خدا بر این منتقدایی که فن بازی درمیارن. طرف معلومه نینتندو فنه. به بازی های نینتندو همش ۱۰ داده بعد به انحصاری های سونی زیره ۸ میده هردفعه.

  27Thumb up 6Thumb down
 38. soheil گفت:

  همون ۹۵ قبوله
  این نمره ایی ک اون سایت درپیت داده برا نشون دادن خودش بوده
  اخه یکی نیست بگه تو چی سرت میشه از گاد اف وار و اساطیر‌ نورس
  تو میخوای بگی از IGN و Game Spot و پلی گان که این نسل واقعا سخت گیر بودن بیشتر حالیته
  مرتیکه بنجل
  بی هدف تویی و اون سایت در پیتت
  این نمره نباید حساب میشد واقعا

  10Thumb up 2Thumb down
 39. aref44 گفت:

  به قول فردوسی پور چه میکنه این GOW . بعضی از این آقایون منتقد از چیه این بازی ایراد گرفتن که ۸ دادن؟ . گنده تراش نتونستن کمتر از ۹ بدن ، اونوقت اینا ۸ دادن؟ . دم سازنده ش گرم . با تغییر اسلحه و تغییر مکان ، نذاشت بازی یکنواخت بشه و بیفته رو دور تکرار . واقعا باید آفرین گفت به عوامل ساخت . هنوز نرفتم دنبالش ولی تریلرا و عکسا رو میبینم قند تو دلم آب میشه . این داستان به نظرم سر دراز داره . حداقل تا ۱۰ سال دیگه ادامه داره . فک کنم بعد از کریتوس ، ماجرای بچه ش تازه شروع بشه و سازنده ها با زیرکی بچه رو اضافه کردن تا در آینده این بازی ادامه داشته باشه . پس خوش به حال ما گیمرا که این بازی ادامه پیدا میکنه .

  8Thumb up 1Thumb down
 40. big_cypher گفت:

  اون منتقد معلوم بوده پشم هم از گیم سر در نمیاره

  6Thumb up 2Thumb down
 41. (SONY make. believe(ps4 fan گفت:

  جالبه این دو تا که ۷ و ۸ دادن هیچ نکته منفی رو نتونستن بگن و فقط عقده ای بازی درآوردن و یه مشت چرت و پرت گفتن که خودشونم نمیدونن چیه نمیدونم اینا خجالت نمی کشن نقدای ناقص خودشونو می خونن

  10Thumb up 2Thumb down
 42. TLOU گفت:

  خوبه که بی اهمیت ترین چیز همین متاست
  هیچوقت نباید بخاطر نظر چند نفر با سلیقه ی شخصی شون روی بازی ارزش گزاشت
  حق این بازی نمرات کامله

  10Thumb up 2Thumb down
 43. miladjustin گفت:

  همون طور که حدس زدم
  Red dead ll با له کردن گاد اف وار گوتی میشه In Love

  5Thumb up 17Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت