گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان بازی NieR: Automata برای عدم حضور در مراسم DICE Awards عذرخواهی کرد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

کارگردان عنوان NieR: Automata، آقای Yoko Taro، و تهیه کننده‌ی بازی، Yosuke Saito، ویدئویی منتشر کردند که در آن برای عدم حضور در مراسم DICE Awards عذرخواهی کرده و برای جایزه‌ی خود تشکر می‌کنند.

ساعاتی پیش اسکوئر اینکس (Square Enix) ویدئوی جدیدی با حضور Yoko Taro و تهیه کننده‌ی عنوان NieR: Automata منتشر کرد. آن‌ها در این ویدئو برای جایزه‌ی بهترین بازی نقش آفرینی سال از DICE تشکر می‌کنند و برای عدم حضور در مراسم پوزش می‌طلبند. زمانی که NieR: Automata به عنوان بهترین بازی نقش آفرینی سال ۲۰۱۷ انتخاب شد هیچ نماینده‌ای از اسکوئر اینکس در سالن حاضر نبود تا جایزه را دریافت کند. علت این اتفاق بسیار ساده است؛ در پیام ویدئویی منتشر شده توضیح داده شد که اسکوئر اینکس انتظار بردن این جایزه را نداشت و به همین خاطر اقدامی برای حضور در مراسم انجام ندادند. در انتهای ویدئو Yoko Taro و Yasuke Saito یکی از کارکنان بخش بازاریابی اسکوئر اینکس را به خاطر این بی دقتی مجبور به عذرخواهی می‌کنند. البته اسکوئر اینکس تنها مقصر این ماجرا نیست. با توجه به طرز برخورد مراسم‌های این چنینی با اکثر بازی‌های ژاپنی، نا امیدی آن‌ها در بردن این جایزه قابل درک است.

NieR: Automata از بهترین عناوین نقش آفرینی سال ۲۰۱۷ بوده است و تا به امروز به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است. جالب است بدانید اسکوئر اینکس به تازگی اعلام کرد که فروش کلی این عنوان از مرز ۲.۵ میلیون نسخه عبور کرد. NieR: Automata اکنون برای دو پلتفرم رایانه‌های خانگی و پلی استیشن ۴ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید