ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

کارگردان بازی NieR: Automata برای عدم حضور در مراسم DICE Awards عذرخواهی کرد

اخبار بازی ها
کارگردان بازی NieR: Automata برای عدم حضور در مراسم DICE Awards عذرخواهی کرد

کارگردان عنوان NieR: Automata، آقای Yoko Taro، و تهیه کننده‌ی بازی، Yosuke Saito، ویدئویی منتشر کردند که در آن برای عدم حضور در مراسم DICE Awards عذرخواهی کرده و برای جایزه‌ی خود تشکر می‌کنند.

ساعاتی پیش اسکوئر اینکس (Square Enix) ویدئوی جدیدی با حضور Yoko Taro و تهیه کننده‌ی عنوان NieR: Automata منتشر کرد. آن‌ها در این ویدئو برای جایزه‌ی بهترین بازی نقش آفرینی سال از DICE تشکر می‌کنند و برای عدم حضور در مراسم پوزش می‌طلبند. زمانی که NieR: Automata به عنوان بهترین بازی نقش آفرینی سال ۲۰۱۷ انتخاب شد هیچ نماینده‌ای از اسکوئر اینکس در سالن حاضر نبود تا جایزه را دریافت کند. علت این اتفاق بسیار ساده است؛ در پیام ویدئویی منتشر شده توضیح داده شد که اسکوئر اینکس انتظار بردن این جایزه را نداشت و به همین خاطر اقدامی برای حضور در مراسم انجام ندادند. در انتهای ویدئو Yoko Taro و Yasuke Saito یکی از کارکنان بخش بازاریابی اسکوئر اینکس را به خاطر این بی دقتی مجبور به عذرخواهی می‌کنند. البته اسکوئر اینکس تنها مقصر این ماجرا نیست. با توجه به طرز برخورد مراسم‌های این چنینی با اکثر بازی‌های ژاپنی، نا امیدی آن‌ها در بردن این جایزه قابل درک است.

NieR: Automata از بهترین عناوین نقش آفرینی سال ۲۰۱۷ بوده است و تا به امروز به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است. جالب است بدانید اسکوئر اینکس به تازگی اعلام کرد که فروش کلی این عنوان از مرز ۲.۵ میلیون نسخه عبور کرد. NieR: Automata اکنون برای دو پلتفرم رایانه‌های خانگی و پلی استیشن ۴ در دسترس است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. 3dmotion گفت:

    بیاد برخی از مسئولین ما که برای خراب کاری های خیلی بزرگ هم عزرخواهی نمیکنن

    5Thumb up 0Thumb down
  2. MC625 گفت:

    فدا سرت استاد انشالله سال های بعد حضور طوفانی

    5Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت