گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از God of War منتشر شد | رویکرد متفاوت بازی در ابتدای پروژه

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

طی آخرین پادکست منتشر شده، سازندگان بازی جزئیات تازه‌ای را به اشتراک گذاشته‌اند. از رویکرد متفاوت پروژه در ابتدای کار گرفته تا وجود تمامی دنیاهای اساطیر نورس در بازی.

God of War نسخه جدید سری و یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری است که ماه آینده بصورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود، اما همچنان اطلاعات بسیاری وجود دارند که ما از آن‌ها بی‌خبریم. بتازگی و در جریان جدیدترین پادکست بازی که در وب‌سایت رسمی God of War نیز موجود است، جزئیات تازه‌ای در دسترس عموم قرار گرفته است.

سرپرست طراحان بخش محیط‌های بازی آقای نیت استفنز (Nate Stephens) و همچنین سرپرست طراحان بخش هنری محیط‌های بازی آقای لوک برلینر (Luke Berliner)، اخیرا طی پادکست مذکور اظهار داشتند که ماهیت و سمت و سوی God of War در اوایل پروژه کاملا متفاوت، باورنکردنی، واقع‌گرایانه و به دور از عناوین پیشین سری بوده است. در انتها نیز تیم‌سازنده تصمیم گرفتند تا جهت بازی را بگونه‌ای تغییر دهند که در عین واقع‌گرایانه بودن، از واقع‌گرایی بیش از حد خودداری شود.

پس از آن صحبت از مباحث گیم‌پلی بازی به میان آمد و آقای استفنز اعلام کردند که عنوان God of War شامل هر ۹ دنیای اساطیر نورس خواهد بود، و همچنین مراحلی را در بازی مشاهده خواهیم کرد که پیش از این در سری وجود نداشته‌اند. ایشان اظهار داشتند که داستان فوق‌العاده کوری بارلوگ نیازمند ارائه محتوایی فوق‌العاده بود. بعلاوه گفته شد که تمامی مراحل بازی دارای خطراتی هستند که از پیشروی کریتوس جلوگیری خواهند کرد، چالش‌هایی که بازیکنان با غلبه بر آن‌ها حس رضایت بیشتری را تجربه خواهند نمود.

عنوان God of War قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید