گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Resident Evil 7: Biohazard – بخش هفتم

اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Resident Evil 7: Biohazard – بخش هفتم

Resident Evil 7: Biohazard یک بازی شگفت انگیز بود. عنوانی که در حال بازی کردن آن، دقیقا به حال و هوای زمان بازی کردن نسخه دوم و سوم این سری رفتم و بدون وقفه پشت سر هم ۳ بار آن را به پایان رساندم تا تمام رازها و تک تک آیتم ها و تمام نوارهای ویدئو و همه ارتقاها و سلاح ها و .. را کاملا به صورت ۱۰۰ درصد جمع کنم و باید بگویم این یکی از بی نظیرترین و جذاب ترین تجربه های من در سال ۲۰۱۷ بود و کاملا اعتقاد دارم که بازی Resident Evil 7: Biohazard می توانست کاندید بازی سال هم باشد. در واقع کپکام دوباره این سری را احیا کرد و همان حسی را به ما برگرداند که از کمبود مهمات می ترسیم، از بازی و راه رفتن در محیط و راهروهای آن می ترسیم، بار ها و بارها باید بازگردیم تا فلان کلید فلان اتاق را که درب آن قفل بود پیدا کنیم و از آنجا آیتمی را برداریم که بعدا در جایی از بازی به دردمان خواهد خورد. باید معما و پازل حل کنیم و محیط مخوف بازی را بگردیم. وقتی به اتاق سیو می رسیم همان نفس راحتی را می کشیم که زمان بازی کردن عناوین نخست سری می کشیدیم و با شنیدن موسیقی آرامش بخش اتاق سیو روحمان شاد می شود! Resident Evil 7: Biohazard بازی تقریبا پیچیده ای هم هست. نه به مانند دارک سولز و .. ولی بازی در سبک خود یک عنوان پیچیده و پر از رمز و راز و آیتم مخفی و .. است که ممکن است خیلی از آن ها را در زمان بازی کردن رد کنید و متوجهشان نشوید. کاربران خارجی که در این مورد راحتند و صدها راهنمای بی نظیر به زبان مادری در اختیارشان است ولی بازیبازان کشورمان مخصوصا کسانی که زبان انگلیسی مناسبی ندارند اگر بخواهند این بازی را به صورت ۱۰۰ درصد و کاملا به اتمام برسانند به مشکل خواهند خورد.

در این راهنما هیچ آیتمی، هیچ رازی، هیچ نوار ویدئویی، هیچ صندوق قفلی، هیچ سکه خرید ارتقایی و هیچ سلاحی پنهان نمی ماند و حتی خیلی از تروفی ها را نیز خواهید گرفت.

به همین دلیل هم احساس کردم که با توجه به تسلط بالایی که به این بازی بی نظیر پیدا کرده ام، راهنمای آن را برای شما عزیزان بنویسم تا شما نیز در صورت تمایل، بازی را مو به مو کامل کنید و حس لذتبخش قدرت و پز دادن با کلی گلوله جلوی باس ها را حس کنید و ذره ای از بازی برایتان گنگ نماند. علاوه بر کسانی که می خواهند بار اول این بازی را تجربه کنند، افرادی هم که این بازی را شاید یکی دو بار به صورت سریع تجربه کرده اند، گاها نیاز دارند تا به راهنما مراجعه کنند تا تمام رازهای بازی را بفهمند و احساس یک گیمر هاردکور حرفه ای بودن در یک عنوان وحشت بقای خوفناک را حس کنید. به همین دلیل هم چه برای بازیبازان حرفه ای تر و چه برای مبتدی ها که می خواهند اولین بار به استقبال Resident Evil 7: Biohazard بروند و یا برخی کسانی که می ترسند بازی را شروع کنند و می خواهند قدم به قدم از خطرات جلوتر آگاه شوند، وجود یک راهنمای فارسی که به راحتی آن ها را در بازی پیش ببرد و تمامی رازهای بازی را برای آن ها باز کند می تواند خیلی مفید باشد. بعد از استقبال بسیار خوب از راهنمای جامع بازی Bloodborne و دارک سولز ۳ تصمیم گرفتم تا با توجه به شناخت و تسلط کاملی که بر عنوان Resident Evil 7: Biohazard پیدا کرده ام و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی مراحل این عنوان و نحوه پیشروی در آن ها و مبازه با باس ها و …. به صورت جامع و به زبان فارسی برای شما عزیزان تهیه کنم.

یک بازی دردناک که واقعا شگفت زده تان می کند. مخصوصا در این بخشی که تصویرش را می بینید و واقعا خوفناک و غم انگیز است و قلبتان را به درد می آورد.

 لازم به ذکر است که این مطالب از آن جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آن ها به زبان فارسی و به صورت یک راهنمای کامل نوشتاری وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی نوشتاری و قدم به قدم Resident Evil 7: Biohazard برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است. قصد داریم تا این راهنما را با فاصله زمانی کم برای شما قرار دهیم و انشالله به پایان برسانیم که البته راهنمای این بازی قطعا به اندازه سولز و بلادبورن نخواهد بود. در این راهنما هیچ آیتمی، هیچ رازی، هیچ نوار ویدئویی، هیچ صندوق قفلی، هیچ سکه خرید ارتقایی و هیچ سلاحی پنهان نمی ماند و حتی خیلی از تروفی ها را نیز خواهید گرفت. در ابن راهنما از شروع بازی به صورت مرحله به مرحله تمامی بخش های بازی کاملا قدم به قدم شرح داده خواهند شد تا در نهایت کاملترین راهنمای نوشتاری جامع فارسی برای Resident Evil 7: Biohazard اختصاصا توسط گیمفا به شما تقدیم گردد. امیدوارم که این راهنمای قدم به قدم و جامع Resident Evil 7: Biohazard که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود نیز به مانند راهنمای جامع Bloodborne و دارک سولز ۳ مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. پیشنهاد می کنم با چهارمین قسمت سری مقالات راهنمای قدم به قدم و جامع Resident Evil 7: Biohazard با بنده و وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

کپکام دوباره این سری را احیا کرد و همان حسی را به ما برگرداند که از کمبود مهمات می ترسیم، از بازی و راه رفتن در محیط و راهروهای آن می ترسیم، بار ها و بارها باید بازگردیم تا فلان کلید فلان اتاق را که درب آن قفل بود پیدا کنیم و از آنجا ایتمی را برداریم که بعدا در جایی از بازی به دردمان خواهد خورد. باید معما و پازل حل کنیم و محیط مخوف بازی را بگردیم.

این راهنما بر اساس درجه سختی نرمال بازی نگارش شده است که بالاترین درجه سختی موجود برای اولین بار بازی کردن است.

اکنون زمان باس فایت است. آن هم در یک محیط بسته و کوچک در حالی که جک لعنتی سلاح های بسیار خوفناک و بلندی را در این نبرد خواهد داشت و کلا از همین الان می گویم که بدانید مبارزه بسیار پر استرس و مخوفی را تجربه خواهد کرد.

 • باس فایت Jack، راند ۲ !!

در اینجا با جک گیر افتاده ایم و او می خواهد با تبر غول پیکرش ما را تکه تکه کند. مثل مبارزه اول، اینجا هم یک الگوی بازی وجود دارد که با دنبال کردن آن می توانید آسیب ها را به حداقل برسانید و زودتر جک را بکشید.

در این منطقه ۳ جسد آویزان هستند که شما می توانید به آنها لگد بزنید. حالا کار درست چیست؟ باید بگذارید زمانی که جک می خواهد به شما حمله کند و سلاح را بالا می برد، شما که پشت یکی از جسدها ایستاده اید به آن لگد بزنید تا به جک بخورد و وی چند ثانیه گیج می شود و در این لحظات مدام با کلت به سر او شلیک کنید (ابتدا ۴ تا ۵ تیر کلت و سپس در آخر یک تیر شات گان به سر لعنتی اش!!). چند بار این روند را انجام دهید و سپس می بینید که او به سراغ یک بخش که فنس فلزی دارد می رود و آن را باز می کند… یا خدا!!! جک یک قیچی بسیار عظیم و غول پیکر و مخوف را بر می دارد. در اینجا ابتدا سریعا از بخشی که او سلاحش را برداشت دور شوید و به آن طرف اتاق بروید تا جک را به سمت خود بکشید و سپس تا نزدیک شد، شما از آن طرف بروید جایی که او قیچی را برداشت و از اینجا شما هم CHAINSAW یا اره برقی را بردارید. ای جااااان!!! اره برقی دار شدیم!!

اکنون زمان باس فایت است. آن هم در یک محیط بسته و کوچک در حالی که جک لعنتی سلاح های بسیار خوفناک و بلندی را در این نبرد خواهد داشت و کلا از همین الان می گویم که بدانید مبارزه بسیار پر استرس و مخوفی را تجربه خواهد کرد.

 • نکته: اینجا یک تروفی نقره برای گرفتن وجود دارد با نام “Duck If You Love Life”. از زمانی که جک قیچی را بر می دارد، یکی از حملات او به این شکل است که با قیچی مسنقیم به سمت شما حمله می کند تا آن را به بدن شما فرو کند و این حمله، نسبتا سریع نیز هست. حالا اگر شما هنگامی که جک این کار را کرد و به سمت شما یورش آورد، سریعا بنشینید روی زمین تا حمله از شما رد شود، تروفی “Duck If You Love Life” را می گیرید. دقت کنید که اگر دیدید جک دارد قیچی را به این طرف و آن طرف و… می زند و از جهات مختلف ضربه می زند و حمله می کند، عقب بروید و بیخودی ننشینید زیرا این حمله ها برای تروفی نیست و فقط حمله ای که جک مستقیم با قیچی به سمت شما حمله می کند، باعث گرفتن تروفی می شود. در خصوص گرفتن این تروفی با توجه به سیوی که در راهنمای قبلی گفتیم قبل باس فایت انجام دهید، کار سختی برای این که چند بار گرفتن این تروفی را امتحان کنید ندارید. در واقع می تواند ابتدا بیایید به مبارزه و تروفی را بگیرید و تمرکزتان را بر روی گرفتن آن بگذارید و سپس بعد از کسب آن، از سیو خود بازگردید و این بار فقط باس فایت را با جدیت دنبال کنید. چون روند گرفتن تروفی طوری است که ممکن است چندین بار قبل از گرفتن آن موفق نشوید و ضربه های بدی بخورید.

در این منطقه ۳ جسد آویزان هستند که شما می توانید به آنها لگد بزنید. حالا کار درست چیست؟ باید بگذارید زمانی که جک می خواهد به شما حمله کند و سلاح را بالا می برد، شما که پشت یکی از جسدها ایستاده اید به آن لگد بزنید تا به جک بخورد و وی چند ثانیه گیج می شود و در این لحظات مدام با کلت به سر او شلیک کنید (ابتدا ۴ تا ۵ تیر کلت و سپس در آخر یک تیر شات گان به سر لعنتی اش!!)

خب به ادامه روند مبارزه از زمانی که جک قیچی را بر داشت باز می گردیم. توجه داشته باشید که در این فاز هم روند جنگیدن با جک، مانند همان قبلی است (همون همیشگی!!). بروید پشت جسد ها و وقتی جک سلاح را بالا برد که حمله کند، به جسد لگد بزنید تا به جک بخورد و گیج شود، اما این بار با اره برقی سراغش بروید و با صحنه های فوق العاده زیبا و لطیف و دلنواز و خونین او را مورد نوازش قرار دهید!! بعد از ۳ تا ۴ بار که این کار را کردید می بینید که جک زانو می زند و سرش شروع به تغییر شکل دادن می کند. در اینجا همان طور که بازی هم به شما می گوید سریعا به سمت او بروید و با فشردن همزمان L2 + R2 کنار او، به جانش بیافتید و کلی آسیب به او بزنید.

در اینجا ابتدا از جک دور شوید  تا او قیچی هایش را بردارد و سپس جک را به این سمت اتاق بکشید و سپس تا نزدیک شد، شما از آن طرف بروید جایی که او قیچی را برداشت و شما هم CHAINSAW یا اره برقی را بردارید. ای جااااان!!! اره برقی دار شدیم!!

او دوباره بلند می شود و باز باید همین روند را طی کنید. البته این ها به گفتن خیلی آسان تر است و در مبارزه خیلی هم راحت نیست که از او ضربه نخورید. حتی او ممکن است که برخی جسدها را با قیچی اش قطع کند و از بین ببرد. جک یک کمبوی ۳ ضربه ای بسیار مرگبار هم دارد که بعد از زدن آن، یکی دو ثانیه فرصت دارید تا به او با اره برقی ضربه بزنید. روند را ادامه دهید و هر بار که او روی زانو می نشیند بروید و با L2 + R2 به جانش بیافتید. اگر احیانا حین مبارزه آیتم سلامتی خواستید و نداشتید، در گوشه شمالی این بخش یک FIRST AID MED را می توانید بردارید، فقط مراقب باشید در گوشه گیر نیافتید. دقیقا به همین شکل ادامه دهید و پس از چند بار که او روی زانو نشست و با اره حالش را جا آوردید، طی یک صحنه بی نظیر و معرکه با اره برقی، جک را به فنا خواهید داد و می دانم که کلی کیف خواهید کرد!!

هنگامی که جک قیچی بر می دارد هم روند جنگیدن با او، مانند همان وقتی است که تبر داشت. بروید پشت جسد ها و وقتی جک سلاح را بالا برد که حمله کند، به جسد لگد بزنید تا به جک بخورد و گیج شود، اما این بار با اره برقی سراغش بروید و با صحنه های فوق العاده زیبا و لطیف و دلنواز و خونین او را مورد نوازش قرار دهید!!

 • ادامه بازی

الان دقیقا می دانم بعد باس فایت چه دارید با خود می گویید!! “عجب بازی شاهکاریه این لامصب. دم سعید آقابابایی گرم که نوشت راهنماشو و باعث شد ما بیایم سراغش!!!”… خواهش می کنم اختیار دارید!!

همچنین اینجا یک حس دیگر هم دارید که با خود می گویید “خب دیگه جک رو که کشتم و یه رزیدنت اویل باز خفن هم هستم و از اون خفن تر این که اره برقی دارم!!!” اما بازی خیلی سریع حالتان را می گیرد. بعد از باس فایت به سمت درب قفل آهنی این اتاق بروید و باید با اره برقی قفل بسیار عظیم و فلزی این اتاق را ببرید که این باعث می شود اره برقی عزیزمان بعد از بریدن قفل، بشکند… ای لعنت به این شانس!! ای ….. تو این زندگی!! (مرگ!!)

وقتی که جک زانو می زند و می نشیند و سرش شروع به تغییر شکل دادن می کند سریعا به سمت او بروید و با فشردن همزمان L2 + R2 کنار او، به جانش بیافتید و کلی آسیب به او بزنید.

از اینجا بیرون بروید. خب دیگر حالا سر سگ سوم را هم داریم و می توانیم از خانه خارج شویم. از اینجا مسیر را برگردید و از اتاق بخار و وان ها و زیرزمین و .. رد شوید و برگردید به پله هایی که از زیرزمین بالا می رود و به اتاق سیو می رسد. به یک حقیقت ترسناک و عجیب دقت کردید؟ اینجا وقتی از پله ها بالا می روید صدای آهنگی که دارد خوانده می شود را می شنوید؟ از آن مخوف تر این که تا بالای پله ها می رسید اگر به سمت راهروی چپ بپیچید ناگهان می گرخید و می بینید که مادربزرگ با ویلچیرش وسط این راهرو نشسته و مثل همیشه کلا بی حرکت است که همین وی را از همه شخصیت ها ترسناک تر می کند. او چطور مدام در بازی جابجا می شود و به مکان های مختلف و عجیب خانه می رود؟ چه کسی داشت آهنگ را می خواند؟

خلاصه به اتاق سیو بروید و بازی را ذخیره کنید و از راهرویی که مادربزرگ نشسته به سمت درب عقرب بروید و باز کنید و وارد سالن اصلی خانه شوید و حالا بروید سر سگ سوم را روی درب حیاط بگذارید (دو تای قبلی را که در روند راهنما گذاشتیم) و درب خانه باز می شود. ایول!! به حیاط رسیدیم. خدا کند حیاط جای بهتری باشد…

 • نکته: وقتی درب حیاط را باز کنید و از خانه خارج شوید، تروفی برنز “You Ain’t Gettin’ Away” را می گیرید.

خب حالا وارد حیاط شده ایم و مرجله جدیدی از بازی را پیش رو داریم.

و سرانجام درب خانه باز می شود. ایول!!

 • THE OLD HOUSE

 بیرون آمدن از آن خانه لعنتی حس خوبی دارد ولی هنوز خیلی راه در پیش است. Marguerite احتمالا همین جاها در حال پرسه زدن است. حواستان باشد.

 • ماموریت: حیاط را جستجو کنید.

در حیاط تعداد خیلی زیادی آیتم وجود دارد و کلا زیاد به اینجا سر خواهید زد. دلیلش هم آن تریلر وسط حیاط است که بعدا به آن می رسیم. ابتدا برویم سراغ آیتم ها. یکی دو قدم از پله هایی که جلویتان است پایین بروید و سمت چپ را نگاه کنید و درون یک گلدان، آیتم ارزشمند LOCKPICK را بردارید. حالا از بقیه پله ها هم پایین بروید و دقیقا پایین پله ها به چپ بپیچید و در گوشه این بخش درون یک گلدان، آیتم HERB را بردارید. دقیقا همین دیوار زیر نرده های خانه که گلدان کنارش است را از کنار آن دنبال کنید و مقداری جلوتر به یک بخش فلزی که حالت خراب دارد و با سایر مسیر این بخش زیر خانه، فرق دارد می رسید. این فلزها و .. را از سر راه بردارید و می بینید که یک مسیر کوچک که به زیر خانه می رود جلویتان است. در این حفره بروید و جلوتر جعبه را بشکنید و آیتم جدید REPAIR KIT را بردارید.

در حیاط تعداد خیلی زیادی آیتم وجود دارد و کلا زیاد به اینجا سر خواهید زد. دلیلش هم آن تریلر وسط حیاط است

 • نکته: با این REPAIR KIT یکی دو کار مختلف می توانید انجام دهید. کمی جلوتر در بازی یک کلت شکسته یا “Broken Handgun” پیدا خواهید کرد که با این REPAIR KIT می توانید آن را تعمیر کنید و کلت M19 HANDGUN را به دست آورید. همچنین می توانید بروید داخل خانه و شات گان شکسته دست مجسمه را بردارید و شات گان خود را جایش بگذارید. سپس با این REPAIR KIT، شات گان شکسته را تعمیر کنید تا M21 SHOTGUN را به دست آورید. شاید می گویید مگر مرض دارم که بروم شات گانم را بگذارم و شکسته را بردارم و تعمیر کنم تا تازه یک شات گان داشته باشم؟!! نه دوستان این طور نیست. این کلت جدید و شات گان جدید که در اثر تعمیر اسلحه های شکسته به دست می آیند مثل همان کلت و شات گان خودتان نیستند. بگذارید این طور بگویم که این کلت و شات گان جدید یعنی M19 HANDGUN و M21 SHOTGUN، در واقع ورژن قوی تر کلت و شات گان خودتان هستند با این تفاوت که ظرفیت تیرشان کمتر است. یعنی آسیب بیشتر و خشاب کمتر. تصمیم با شماست. به شخصه ابتدا کلت شکسته را تعمیر کردم و ورژن قوی تر کلت با خشاب کمتر را برداشتم. جلوتر در بازی یک REPAIR KIT دیگر هم خواهد بود که من با آن شات گان شکسته را تعمیر کردم و ورژن قوی تر شات گان را برداشتم. در واقع انتخاب من در هر دو سلاح کلت و شات گان، ورژن قوی تر با خشاب کمتر بود. زیرا فکر می کینم آسیب مهم تر است. پس اگر می خواهید مثل من عمل کنید صبر کنید تا کمی جلوتر کلت شکسته را برداریم و آن را تعمیر کنیم و کلت خودمان را بگذاریم در صندوق.

دقیقا همین دیوار زیر نرده های خانه را از کنار آن دنبال کنید و مقداری جلوتر به یک بخش فلزی که حالت خراب دارد و با سایر مسیر این بخش، فرق دارد می رسید. این فلزها و .. را از سر راه بردارید و می بینید که یک مسیر کوچک که به زیر خانه می رود جلویتان است. در این حفره بروید و جلوتر جعبه را بشکنید و آیتم جدید REPAIR KIT را بردارید.

حالا دوباره برگردید دم همان پله هایی که از خانه بیرون آمدیم و پایین پله ها به سمت چپ رفتیم. این بار از پایین پله ها به سمت راست بروید و در گوشه این بخش گلدانی را می بینید که از آن ANTIQUE COIN 8/18 را بردارید. حالا دوباره برگردید دقیقا جلوی درب خانه که بیرون آمدیم و این بار اصلا از پله ها پایین نروید و از دم درب خانه به چپ بروید و مسیر را دنبال کنید تا ابتدا HERB و سپس در انتهای این بخش GUNPOWDER را بردارید.

دوباره و بهتر است بگویم ۳ باره برگردید جلوی درب خانه. این بار پله ها را پایین بروید و دقیقا مستقیم ادامه دهید تا به یک درخت بزرگ برسید و در اطراف درخت، GUNPOWDER را بردارید. حالا بروید به پشت تریلر وسط حیاط. دروازه ای که اینجا می بینید قفل است اما اینجا در قسمت زیر تریلر بنشینید و می توانید از زیر تریلر SHOTGUN SHELLS x4 را بردارید. حالا به سمت غرب به طرف دربی که می بینید می درخشد و چشمک الکتریسیته می زند بروید!! این درب قفل است و کارت های آبی و قرمز (keycard) را می خواهد تا باز شود. در سمت چپ این درب یک آیتم جدید می بینید که بردارید و SUPPLEMENTS نام دارد. حالا با این آیتم دو دستور العمل ترکیبی جدید خواهیم داشت.

ابن عکس از جلوی درب تریلر وسط حیاط است. یعنی آن درب روبرو سمت چپ عکس، درب سگ ۳ سر است که از آن بیرون آمدیم. حالا بخش علامت زده شده، جایی است که می توانید به زیر خانه بروید و REPAIR KIT را بردارید.

 • Supplements + Chem Fluid = Psychostimulants
 • Supplements + Strong Chem Fluid = Neuro Rounds

به به!! دستور العمل دوم و Neuro Round به ما می گویند که دیر یا زود نارنجک انداز هم خواهیم داشت! ایول!!

حالا به سمت درب جلوی تریلر بروید و سمت راست آن درون یک جعبه روی زمین، CHEM FLUID را بردارید. حالا زیر دو سه پله ورودی تریلر را نگاه کنید و MR. EVERYWHERE 7/20 را بشکنید. حالا وقتش است که به تریلر وارد شوید.

زیر دو سه پله ورودی تریلر را نگاه کنید و MR. EVERYWHERE 7/20 را بشکنید.

اینجا یک اتاق سیو است (وای!! خدا رو شکر!!). همان موزیک آرامش بخش!! اینجا چند آیتم داریم. داخل، به سمت راست تریلر بروید و از روی میزی که قفس (جریان قفس ها را توضیح خواهیم داد) رویش است ANTIQUE COIN 9/18 را بردارید. سمت چپ آن میز یک عکس روی صندلی است که می توانید آن را ببینید. روی دیوار سمت چپ همان میز، می توانید فایل های ZOE’S INVESTIGATION NOTES را چک کنید. به نظر می رسد که زوئی می خواسته خودش را درمان کند. اگر می خواهید فریزر را چک کنید اما چیزی درون آن نیست. کنار فریزر روی میز، باز هم قفس وجود دارد. سمت چپ قفس ها یک لباس است که می توانید چک کنید! چک کردید؟! خب دیگر بس است لباس را چک نکنید! هنوز دارید چک می کنید؟! سمت چپ این بخش، دستگاه سیو و صندوق ذخیره آیتم است. روی تخت هم BROKEN HANDGUN یا همان کلت شکسته که قبل تر گفتیم را بردارید. اگر می خواهید آن را با REPAIR KIT تعمیر کنید تا کلت قوی تر M19 HANDGUN که ظرفیت خشاب کمتری دارد را به دست آورید. یکی از کلت ها را در هر حال در صندوق بگذارید تا جای الکی نگیرد.

داخل، به سمت راست تریلر بروید و از روی میزی که قفس رویش است ANTIQUE COIN 9/18 را بردارید. سمت چپ آن میز یک عکس روی صندلی است که می توانید آن را ببینید.

خب حالا می رسیم به قفس ها. از این قفس ها می توانید با خرج کردن Antique Coin، آیتم های مختلف بخرید. روی هر قفس یک کاغذ است که آیتم درون آن را نوشته و پایین قفس هم تعداد سکه ای که می خواهد تا دربش باز شود. این آیتم ها را در قفس ها دارید:

 • Steroid (افزایش خط سلامتی): ۳ سکه
 • Stabilizer (افزایش سرعت ریلود): ۵ سکه
 • .۴۴ Magnum (یک سلاح خیلی قدرتمند با قدرت پرتاب کردن دشمنان به عقب یا روی زمین): ۹ سکه

اکنون بازی را ذخیره نمایید تا در صورت خرید هر کدام از آیتم ها اگر دیدید راضی نیستید بتوانید از فایل ذخیره دوباره آغاز کنید. در قسمت بعدی در مورد خرید یا عدم خرید این آیتم ها و ارزش آن ها و… توضیح خواهیم داد و ادامه مسیر را به سمت مرحله مارگریت پیش خواهیم برد.

از این قفس ها می توانید با خرج کردن Antique Coin، آیتم های مختلف بخرید. روی هر قفس یک کاغذ است که آیتم درون آن را نوشته و پایین قفس هم تعداد سکه ای که می خواهد تا دربش باز شود.

 در قسمت بعدی در مورد خرید یا عدم خرید این آیتم ها و ارزش آن ها و… توضیح خواهیم داد و ادامه مسیر را به سمت مرحله مارگریت پیش خواهیم برد. 

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫29 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. تپه خاموش گفت:

  عالی و پرتنش…………..
  مرسی آقای بابایی مثل همیشه درجه یک……….

  10Thumb up 1Thumb down
 2. Pejman hasani گفت:

  ممنون آقای آقابابایی.به خاطر شما یه بار دیگه بازی رو نصب کردم و دارم بازی میکنم و به لطف راهنماییتون تمام سلاح ها و آیتما رو درو کردم.واقعا بازی زیباییه ولی متاسفانه باس هاش خیلی مسخرن

  10Thumb up 2Thumb down
 3. misagh.mn گفت:

  مرسی اقای بابایی من اینو با وی ار زدم واقعا سکته بر انگیز بود مخصوصا قسمت راه پله ک زنت میاد کشون کشون خلاصه به همه پیشنهاد میکنم حتما با وی ار تمومش کنین معرکس

  2Thumb up 0Thumb down
 4. Aradkeshvari گفت:

  عالی بود.باتشکر

  2Thumb up 0Thumb down
 5. saeed rahimi گفت:

  مثل همیشه عالی ممنون

  0Thumb up 0Thumb down
 6. saman_aryan2012 گفت:

  عالی بود .ممنون

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت