گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از عنوان God of War منتشر شد | وجود باس‌های اختیاری در بازی

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹

بتازگی جزئیات جدیدی از عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴، یعنی God of War منتشر شده است. از باس‌های اختیاری بازی گرفته تا نگرانی طرفداران در مورد عدم وجود پرش و نوار سلامتی کریتوس…

آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog) کارگردان عنوان God of War بتازگی و طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gameinformer، جزئیات جالبی را با طرفداران بازی به اشتراک گذاشتند.  اول از همه اینکه ایشان تائید کردند بازی دارای باس‌های اختیاری خواهد بود. این اولین بار در سری است که شاهد وجود چنین ویژگی‌ای هستیم، و پیش از این تمامی نسخه‌های بازی دارای باس‌های اجباری بودند.

در ادامه آقای بارلوگ تائید کردند که کریتوس در بازی می‌تواند نوار سلامتی خود را بمانند نسخه‌های پیشین افزایش دهد، اما راه و روش انجام آن مشابه گذشته نخواهد بود. متاسفانه اطلاعات دیگری در این مورد ارائه نشد. ایشان همچنین در رابطه با صحبت‌های گذشته خود مبنی‌بر اینکه ۲۵ الی ۳۰ درصد بازی درون قایق اتفاق می‌افتد، شفاف‌سازی‌هایی کردند و اظهار داشتند که این روش تازه‌ای برای سفر کردن بین مناطق مختلف است و بازیکنان اتفاقات جذاب و جالبی را در این میان شاهد خواهند بود. با این حال آقای بارلوگ اطمینان داد که جای هیچ نگرانی نیست، زیرا بازی تماما در مورد قایق و سفرهای دریایی نخواهد بود.

ایشان همچنین درباره نگرانی طرفداران در مورد عدم وجود دکمه پرش صحبت کردند. او توضیح داد که در این مورد جای نگرانی نیست و بازیکنان نبود چنین ویژگی‌‍ای را در بازی احساس نخواهند کرد. در نهایت آقای بارلوگ در رابطه با نسخه‌های آینده فرانچایز و اینکه آیا ایشان کارگردانی آن‌ها را برعهده خواهد داشت یا خیر اظهاراتی داشتند. او تشریح کرد که حس شگفت‌انگیزی در مورد این سری دارد و اینکه اعتقاد دارد اگر قرار به ساخت دنباله‌ای برای این نسخه باشد، بمانند سه نسخه اصلی بازی باید توسط فرد دیگری کارگردانی شود. براساس گفته‌های وی این کار سبب ارائه دیدگاه‌های جدید خواهد شد، اما قصد ندارد به همکاری خود با این سری پایان دهد.

عنوان God of War قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید