گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

سازنده Burnout برروی عنوانی اکشن-ماجراجویی کار می‌کند

اخبار بازی ها
سازنده Burnout برروی عنوانی اکشن-ماجراجویی کار می‌کند

برطبق عناوین شغلی لیست شده در وب‌سایت استودیوی کرایتریون، بنظر می‌رسد که پروژه در دست ساخت آن‌ها عنوانی جهان‌باز در سبک اکشن و ماجراجویی خواهد بود. سبکی که شاید با پیشینه استودیو کمی در تناقض باشد…

مدت زمان بسیاری است که خبری از استودیوی کرایتریون (Criterion Games) نشنیده‌ایم. سازندگان Burnout و چندی از بهترین نسخه‌های سری Need for Speed، طی سال‌های گذشته بیشتر نقش کمک‌رسان را برای سایر استودیوها ایفا می‌کردند؛ بعنوان مثال کار برروی بخش‌های از عناوین Battlefield Hardline و Star Wars Battlefront II. اما بنظر می‌رسد که آن‌ها در حال حاضر برروی بازی مستقل خود کار می‌کنند. براساس آنچه که در وب‌سایت استودیو ذکر شده، آن‌ها به‌دنبال استخدام افرادی جهت کار برروی “یک IP کاملا جدید” هستند.

اینطور که پیداست پروژه آتی آن‌ها عنوانی در سبک مسابقه‌ای نیست. استودیو ردیف شغلی “سرپرست طراحان بخش مبارزات” را در سایت خود لیست کرده است، و در توضیحات آن آمده که متقاضیان این بخش باید به سبک اکشن-ماجراجویی، فیزیک بازی، و هرنوع درگیری و مبارزه‌ای “بخصوص مبارزات نزدیک” علاقه‌مند باشند. همچنین استودیوی کرایتریون سابقه کار برروی عناوین AAA را بعنوان یک پوئن مثبت در استخدام ذکر کرده است، بنابراین ظاهرا پروژه آن‌ها عنوانی کوچک نخواهد بود. براساس آنچه که کرایتریون اعلام کرده، بازی در دست ساخت آن‌ها جاه‌طلبانه‌ترین کار آن‌ها تا به امروز خواهد بود.

همچنین “کارگردان بخش هنری” و “طراح بخش محیط‌های بازی” از دیگر عناوین شغلی است که کرایتریون به‌دنبال استخدام افراد مستعد است. با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده، بنابراین با عنوانی جهان‌باز در سبک اکشن-ماجراجویی که تمرکز بسیاری برروی مبارزات فیزیکی نزدیک دارد روبرو هستیم؟؟ 

کرایتریون در سال ۲۰۱۴ اعلام داشت که در حال کار برروی عنوانی مسابقه‌ای است، که بعدها این پروژه لغو شد. اکثر اعضای استودیوی شامل: موسسین آن، آقای الکس وارد (Alex Ward) و خانم فیونا اسپری (Fiona Sperry) به بخش‌هایی از شرکت الکترونیک آرتس و یا استودیوهایی دیگر نقل مکان کرده‌اند. تیم کنونی کرایتریون همان تیم سابق نیست، در نتیجه بسیار جالب خواهد بود که مشاهده کنیم آن‌ها قادر به ساخت چه بازی‌هایی هستند. 

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Hesam گفت:

    بدون شک burnout یکی از بهترین عناوینی بود که تو نسل ۷ تجربه کردم
    امیدوارم در آینده برای سوییچ هم بیاد
    حیفه این شاهکار توی نسل ۷ بمونه Cool Yes

    7Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت