آیا کپکام به دنبال بازگردانی سری Dino Crisis است؟

۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷

اخیرا یکی از طرفداران سری خاطره‌انگیز Dino Crisis در صفحه توئیتر کپکام سوالی در مورد احتمال مشاهده دوباره این فرانچایز مطرح کرده است، و اما پاسخ بیان شده خبر از بازگشت این سری در صورت درخواست بالای کاربران می‌دهد.

اگر تنها یک ویژگی باشد که شرکت کپکام را بر سر زبان‌ها انداخته، آن چیزی نیست جز بازگردانی تعدادی از عناوین قدیمی و محبوب خود. در کش و قوس‌های معرفی نسخه جدید سری Mega Man، یکی از طرفداران کنجکاو شرکت کپکام در رابطه با سری قدیمی و بسیار محبوب Dino Crisis و پتانسیل آن جهت دریافت یک ریمستر و یا بازسازی سوالی پرسید. روز گذشته کپکام در صفحه توئیتر خود پاسخ این سوال را داد، و جرقه‌ای از امید را در دل طرفداران سری Dino Crisis روشن نمود.

اگر افراد بسیاری خواستارش باشند 😊

— CapcomDev1 Official (@dev1_official) December 30, 2017

در حالی که پاسخ ارائه شده هیچ اطلاعاتی در رابطه با ساخت و یا فعالیتی حول بازی در دسترس قرار نمی‌دهد، اما حداقل این را بیان می‌کند که سازندگان به صدای کاربران خود گوش می‌کنند. پاسخ داده شده هیچ چیزی را تائید نمی‌کند، اما به تکذیب چیزی نیز نمی‌پردازد. و این نکته خوبی برای طرفداران کپکام (کسانی که برای بازگشت عناوین محبوب خود دست به راه اندازی کمپین‌های مختلف می‌زنند) به حساب می‌آید. قطعا کپکام شرکت بزرگی است، و یکی دیگر از پاسخ‌های پست موجود در صفحه توئیتر این شرکت ژاپنی اظهار داشته که آن‌ها می‌توانند در آن واحد برروی تعدادی پروژه متفاوت کار کنند.

همچنین اگر در مورد سری Dino Crisis اطلاعی ندارید، باید عرض کنیم که اولین نسخه این مجموعه در سال ۱۹۹۹ و آخرین نسخه آن (Dino Crisis 3) در سال ۲۰۰۳ برای کنسول‌ها منتشر شد. پس از آن نیز این فرانچایز وارد دنیای کامیک شد و داستان‌های وحشت و بقای دایناسوری خود را در قالب کتاب‌های مصور بازگو نمود. این فرانچایز در زمان خود بسیار جذاب و پرطرفدار بود و از این‌رو مشاهده بازگشت آن برای هواداران قدیمی این سری بسیار جالب خواهد بود – حتی شاید در قالب عنوانی برای واقعیت‌ مجازی.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید