گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تصاویر جدیدی از بازی Code Vein منتشر شد

اخبار بازی ها
تصاویر جدیدی از بازی Code Vein منتشر شد

امروز مجله محبوب ژاپنی فمیتسو (Famitsu) منتشر شده که حاوی اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار شرکت بندای نمکو (Bandai Namco) یعنی Code Vein بوده است.

مقاله جدیدی که در این شماره از مجله فمیتسو در مورد این بازی نگاشته شده، حاوی تصاویر و اطلاعات جدیدی از این بازی است. در این مقاله مشخص شده که شخصیت اصلی بازی توانایی خاص بازیابی مجدد چشمه‌های اشک‌های خونین را دارد. وقتی که قهرمان بازی روی چشمه‌هایی که انرژی خود را به خاطر وضعیت Vein از دست داده‌اند اشک‌های خونین می‌ریزد، آن اشک‌ها حاوی میوه‌هایی می‌شود. همچنین شخصیت اصلی بازی می‌تواند که خاطرات دیگران را در ذهن خود مجسم کند. وقتی که او تکه‌ای کریستال مانند از خاطره یک فرد بازگشته از گور را لمس می‌کند، صاحب آن خاطره به شکل دردناکی به زندگی برگردانده می‌شود. این کریستال‌های مربوط به خاطرات در سرتاسر Vein قابل پیدا کردن هستند.

همچنین قابلیت بازیابی چشمه‎ها اثر دیگری هم دارد و آن بازیابی موجودی به نام Mistletoe است. هنوز دلیل اینکه چرا شخصیت اصلی بازی چنین توانایی خاصی در اختیار دارد، مشخص نیست.

در کنار آن تصاویر و اطلاعات جدیدی از دو همراه شخصیت اصلی در طول بازی یعنی لوییز (Louis) و یاکومو (Yakumo) هم منتشر شده است. به نظر اولین برخورد با یاکومو سخت و خشن خواهد بود و او یک اسلحه را به سمت قهرمان بازی نشانه خواهد گرفت. به نظر می‌رسد که او حسابی دلش برای یک زندگی انسانی لک زده است، چرا که مدام در مورد غذاهای معمولی انسان‌های عادی صحبت می‌کند. او همچنین از عکسی به همراه سه نفر دیگر محافظت می‌کند، کسانی که به نظر رفقای یاغی یاکومو بوده‌اند.

وقتی که یاکومو به یک بازگشته از گور تبدیل شده، دقیقاً وقتی قرار بوده که گم شود توسط لوییز به زندگی بازگردانده می‌شود. از آن وقت، این دو نفر اوقات خود را با هم می‌گذارنند.

لوییز اما پیش خودش یک حس عدالت جویی قوی دارد و به همین خاطر نمی‌تواند وقتی مشاهده می‌کند کسی گرفتار است و مشکلی دارد، او را رها کند و کمکی به اون نکند. نکته جالب اینجاست که او نقشه‎ای دارد که به نظر حاوی مکان واقع شدن چشمه‌های اشک خونین است. همچنین به نظر قهرمان بازی خاطرات لوییز را هم در ذهن مجسم خواهد کرد که یکی از آن‌ها در مدرسه خواهد بود. دیده شده که خود لوییز در میان چشمه‌های خون زانو زده است، ولی اینکه این مسئله تقصیر اوست یا نه مشخص نیست.

بازی Code Vein در سال ۲۰۱۸ برای اکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. fbjg گفت:

    د بگو اون تاریخ انتشار رو لامصب

    4Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت