سومین بسته‌ی الحاقی بازی Code Vein منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

سومین بسته‌ی الحاقی بازی Code Vein از امروز در دسترس هواداران و کاربران قرار گرفته است. بسته‌ی الحاقی Lord of Thunder به صورت جداگانه با قیمت ۹٫۹۹ دلار قابل خریداری است ولی کسانی که سیزن پس بازی را تهیه کرده باشند، می‌توانند به صورت رایگان از تجربه‌ی آن لذت ببرند. پس از Hellfire Knight و Frozen Empress، حالا وقت آن فرا رسیده است تا با Lord of Thunder روبه‌رو شوید.

پس از شکست دادن باس‌های جدید این بسته‌ی الحاقی، شما می‌توانید وارد بخش Horror Hunting Trial شده و پاداش‌های مختلفی را براساس ماموریت‌هایی که انجام می‌دهید، کسب کنید. سلاح‌های جدیدی که با عرضه‌ی این بسته‌ی گسترش دهنده به بازی اضافه خواهند شد، شامل Fulmen Blade، Thunderbolt و Lightning Brionac می‌شوند. علاوه بر این، Blood Codeهای جدید نیز به بازی اضافه خواهند شد.

در کنار موارد یاد شده، تیم سازنده چندین ظاهر جدید را نیز برای Jack و Eva طراحی کرده است. علاوه بر این، یک منطقه‌ی کاملا جدید با نام Eternal Abyss نیز به بخش Depths اضافه خواهد شد.

بازی Code Vein مدتی پیش در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. اگر هنوز این بازی را شخصا تجربه نکرده‌اید، می‌توانید با مشاهده‌ی نقد و بررسی ویدئویی بازی، بیش از پیش با این عنوان زیبا آشنا شوید.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 7٫17 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید