گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان Furi برای نینتندو سوئیچ معرفی شد

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴

استودیوی The Game Bakers بتازگی اعلام نمود که عنوان تیراندازی سرعتی آن‌ها یعنی Furi، در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. 

استودیوی مستقل The Game Bakers سال گذشته عنوان تیراندازی سرعتی خود را برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر نمود، و مورد استقبال منتقدان نیز قرار گرفت. هم‌اکنون برطبق بیانیه‌ای که سازندگان ارائه داده‌اند، عنوان Furi قرار است گیم‌پلی سرعتی خود را در تاریخ نامشخصی در اوایل سال ۲۰۱۸ برروی کنسول سوئیچ بیاورد. بنابر گفته‌های کارگردان بازی آقای Emeric Thoa، تجربه بازی برروی سیستم نینتندو آنقدرها هم ساده نخواهد بود. Furi در مورد این است که هرگز اجازه ندهید تا ناامیدی‌ پس از باخت بر شما چیره شود.

Furi عناونی است که دائما شما را عصابی می‌کند. چیزی عمیقا شخصی در مورد مبارزه با باس‌های بازی وجود دارد: فقط شمائید که در برابر حریف قرار دارید. و بازداری از پیشرفت در بازی، حتی آزاردهنده‌تر از باختن خواهد بود. کاربران با استفاده از کنسول سوئیچ می‌توانند بازی و تمامی مبارزاتش را در هر کجا که می‌روند، تجربه نمایند.

Furi در ابتدا با تقدیر از عناوین ژاپنی‌ای که استودیوی The Game Bakers بیشترین الهام را از آن‌ها گرفته، ساخت و توسعه داده شده است. عناصر بازی‌هایی بمانند: Metal Gear Solid، No More Heroes و Godhand راهی این بازی شده‌اند. در پایان می‌توانید تریلر معرفی نسخه سوئیچ عنوان Furi را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید