سازندگان Haven از ویژگی‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی می‌گویند

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

سال گذشته بود که استودیوی گیم بیکرز (The Game Bakers) سازنده‌ی عنوان خوشنام Furi، بازی جدید خود را تحت عنوان Haven معرفی کرد. اکنون نیز این استودیو از ویژگی‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی خود می‌گوید. همراه گیمفا باشید

در حالی که گرافیک بازی Haven شبیه به Furi به نظر می‌رسد، این دو عنوان تفاوت‌های گسترده و اساسی با هم دارند و تجربیات مختلفی را در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهند. این بازی داستان سفر یک زوج در طول دنیای خطرناک Haven را روایت می‌کند و هدف اصلی این است که این دو شخصیت “در کنار هم” بمانند. این بازی مستقل یکی از معدود عناوینی بود که شرکت سونی آن را برای مراسم رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ انتخاب کرد. در همین راستا، سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا از قابلیت‌های کنسول نسل نهمی سونی نهایت استفاده را ببرند.

کارگردان خلاق بازی Haven، امریک ثوا (Emeric Thoa)  مصاحبه‌ای با وبسایت Wccftech انجام داده و درباره‌ی نسخه‌ی نسل بعدی این بازی سخن گفته است. این استودیو در مراحل ابتدایی ساخت نسخه‌ی نسل نهمی بازی خود قرار دارد. در نتیجه، آن‌ها نمی‌توانند با قطعیت درباره‌ی ویژگی‌های این نسخه صحبت کنند. با این حساب آن‌ها در نظر دارند که از قابلیت بازخورد لمسی کنترلر DualSense بهره ببرند و نرخ فریم بازی را به ۱۲۰ FPS برسانند. سازندگان قصد دارند که نرم‌ترین تجربه‌ی ممکن را برای بازی‌بازان فراهم کنند و بازی را برای هر پلتفرمی که ممکن باشد، عرضه کنند. در میان کنسول‌های نسل نهمی، عرضه‌ی این بازی فقط برروی پلی‌استیشن ۵ تایید شده است درنتیجه ادعاهای سازندگان مشخصا در ارتباط با کنسول آینده‌ی سونی است.

بازی Haven در تاریخ نامشخصی برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید