گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Furi، هیچ دنباله‌ای نخواهد داشت

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۵

به تازگی وب‌سایت Dualshockers مصاحبه‌ای با خالق استودیوی The Game Beakers، توسعه‌دهنده بازی Furi و امریک توآ (Emeric Thoa)، کارگردان عنوان نامبرده داشته است که در جریان آن مشخص شد که بازی Furi هیچ دنباله‌ای نخواهد داشت.

بر اساس گفته‌های توآ، Furi همیشه به عنوان یک بازی مستقل در نظر گرفته شده است و این مهم همچنان ادامه خواهد داشت. وی در این خصوص اظهار داشت:

Furi به عنوان یک بازی مستقل در نظر گرفته شده است و همینطور باقی خواهند ماند. داستان، جهان و همه‌چیز مستقل است و [بازی Furi] هیچ دنباله‌ای نخواهد داشت. ما باید قوی باشیم و با این طرح کنار بیاییم. به عنوان یک توسعه‌دهنده، ما باید تلاش کنیم تا مردم را شگفت‌زده کنیم.

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، بازی Furi پیش از عرضه در اواخر سال میلادی گذشته برای کنسول ایکس‌باکس وان، ابتدا در تابستان همان سال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی تحسین منتقدان و بازیکنان را برانگیخت و طبق آمار منتشر شده اخیر، بیش از ۳ میلیون نفر آن را دریافت کرده‌اند. به طور معمول این میزان موفقیت دلیل موجهی برای ساخت و عرضه دنباله‌ای برای یک بازی محسوب می‌شود اما استودیوی The Game Bakers «شگفت‌زده کردن بازیکنان» را به جای ساخت یک سری بازی ترجیح می‌دهند.

حال و با توجه به این نکته که استودیوی The Game Bakers بر روی دنباله‌ای بازی Furi کار نمی‌کند این پرسش مطرح می‌شود که استودیو نامبرده دقیقاً در حال ساخت چه عنوانی است؟ گرچه توآ در جایگاه پاسخ به این پرسش به طور واضح به چیزی اشاره نکرد اما ابراز داشت که احتمالاً رونمایی از بازی جدید این استودیو تا پایان سال جاری میلادی صورت خواهد گرفت.

بازی Furi در حال حاضر با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین اخیراً سازندگان این بازی از نظر مثبت خود نسبت به عرضه این عنوان بر روی کنسول موفق نینتندو سوییچ پرده برداشتند که برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید